Platforma pro budoucnost práce

Citrix je platforma digitálního pracovního prostoru, která zaměstnancům poskytuje vše potřebné k dosažení vysoké produktivity v jednotném prostředí. Oddělení IT zároveň přináší viditelnost, jednoduchost a zabezpečení nutné k zajištění chodu a řízení této platformy.

Od roku 1989 společnost Citrix usnadňuje lidem přístup k aplikacím a obsahu, které potřebují k dosažení co nejlepších pracovních výsledků – a to bez ohledu na čas a místo. V současné době více než 100 milionů uživatelů v přibižně 400 000 organizacích – včetně 99 % organizací uvedených v žebříčku Fortune 500 – důvěřuje společnosti Citrix, že jim dá lepší podmínky k práci.

Poskytujeme technologie digitálního pracovního prostoru, sítí, zabezpečení a analýzy, které vám pomohou:

  • Umožněte svým pracovníkům zvýšit produktivitu svojí práce a dejte jim k tomu lepší podmínky.
    Zajistěte pro svoje pracovníky méně komplikované pracovní prostředí – založené na automatizaci a přizpůsobených informacích – které je povede a umožní jim pracovat chytřeji.
  • Zjednodušte si prostředí IT díky flexibilitě a možnostem volby.
    Propojte různorodé technologické ekosystémy a umožněte oddělení IT spolehlivě řídit, dodávat a zabezpečit jakoukoliv aplikaci v libovolném zařízení, síti nebo hybridním vícecloudovém prostředí.
  • Chraňte budoucnost svojí práce pomocí integrovaného přístupu k zabezpečení.
    Centralizujte zásady a procesy zabezpečení a zároveň zajistěte inteligentní, automatizovanou a na kontextu založenou detekci a nápravu potenciálních hrozeb napříč uživateli, aplikacemi, sítěmi a koncovými body.  

Mějte přehled o novinkách

Společnost Citrix nepřináší jen svobodu inovovat a růst – poskytne vám také vedení a možnost volby potřebné k dosažení vyšší efektivity a pružnosti a k otevření nových možností.

Společně se zákazníky v různých odvětvích a po celém světě si představujeme, jak bude vypadat budoucnost, kterou zároveň pomáháme budovat.

Prozkoumejte řešení, která vám pomohou splnit jedinečné potřeby vašeho odvětví a podnikání

Společnost Citrix (NASDAQ:CTXS) se zaměřuje na budování světa, ve kterém jsou organizace, věci a lidé bezpečně propojeni a přístupní. Činí tak neobvyklé možným. Pomáháme zákazníkům přetvořit budoucnost práce tím, že jim poskytujeme nejkomplexnější zabezpečené digitální pracoviště sjednocující aplikace, data a služby, které lidé potřebují ke své produktivitě, a usnadňující implementaci a správu komplexních cloudových prostředí ze strany IT. Roční zisk v roce 2017 dosáhl 2,82 miliard USD a řešení Citrix používá více než 400 000 organizací včetně 99 procent subjektů z žebříčku Fortune 100 a 98 procent subjektů z žebříčku Fortune 500.