Sjednocení portfolia usnadňuje práci s našimi řešeními

Doufáme, že jste si všimli několika důležitých změn názvů našich produktů, které jsou součástí snahy o sjednocení našeho portfolia. Se snazším používáním produktů společnosti Citrix se pojí také nové názvy, které umožňují lépe pochopit naše řešení. Věnujeme velké úsilí tomu, abychom vám zjednodušili práci s využitím našich řešení digitálního pracovního prostoru, sítí a analýz, a mohli vám poskytovat zabezpečení, možnosti a flexibilitu, které vyhoví představám vašeho podniku. Další podrobnosti najdete níže.

Digitální pracovní prostředí

Citrix Workspace poskytuje vše, co potřebujete k práci, v jediné zabezpečené a jednotné aplikaci, která zajišťuje snadný přístup a výkon na základě kontextu uživatele a podmínek stanovených oddělením IT.

Citrix Workspace
Nabízí řešení umožňující poskytování zabezpečeného přístupu k aplikacím, desktopům a datům z jakéhokoli zařízení. Poskytuje prostředí zaměřené na uživatele, kde všechno, co potřebujete k práci, najdete v jedné sjednocené aplikaci.

Citrix Virtual Apps and Desktops
(dříve XenApp a XenDesktop)
Dává zaměstnancům svobodu pracovat odkudkoli a zároveň snižuje náklady na IT. Bezpečně dodává aplikace systémů Windows a Linux, webové aplikace, aplikace SaaS a plně virtuální plochy do jakéhokoli zařízení a z jakéhokoli cloudu.

Citrix Content Collaboration
(integrace ShareFile)

Umožňuje zabezpečený přístup, synchronizaci a sdílení souborů.

Citrix Endpoint Management
(dříve XenMobile)
Přináší možnosti správy mobilních aplikací a mobilních zařízení do koncových bodů a řízení IoT a zabezpečení do řešení Citrix Workspace.

Aplikace Citrix Workspace
Nové mobilní, webové a desktopové prostředí zahrnující všechny aplikace a soubory, které potřebujete k práci.

Citrix Hypervisor
(dříve XenServer)
Optimalizovaná virtualizace serverů pro úlohy prováděné datovými centry.

Citrix Secure Browser
(dříve XenApp Secure Browser)

Integruje konzistentní, zabezpečený vzdálený přístup k webovým aplikacím hostovaným na internetu do řešení Citrix Workspace.

Sítě

Rozsáhlé portfolio řešení Citrix Networking, jehož některé součásti se dříve nazývaly NetScaler, se dále rozšíří na tvorbu sítí definovaných softwarem. Společnost Citrix se nyní stane hlavním poskytovatelem aplikací, který prostřednictvím inteligentních analytických nástrojů zajišťuje důvěryhodné zabezpečení a viditelnost.

Citrix ADC
(formerly NetScaler ADC)
Spolehlivé doručování aplikací a vyrovnávání zatížení v celé síti.

Citrix Application Delivery Management
(dříve NetScaler Management and Analytics System)
Komplexní správa, analýzy, orchestrace a automatizace sítí a aplikací.

Citrix Gateway
(dříve NetScaler Unified Gateway a NetScaler Access Gateway)
Zabezpečený, kontextový přístup k aplikacím a datům, který potřebujete pro dosažení nejlepších pracovních výsledků.

Citrix SD-WAN
(dříve NetScalerSD-WAN)
Transformuje pobočkové sítě a rozlehlé sítě pomocí cloudové technologie a zajišťuje spolehlivé a konzistentní uživatelské prostředí.

Citrix Secure Web Gateway
(dříve NetScaler Secure Web Gateway)

Pomáhá vám prosazovat firemní zásady zabezpečení a blokuje škodlivý obsah, aby zaměstnanci i obchodní informace mohli být v bezpečí.

Citrix Web App Firewall
(dříve NetScaler App Security, NetScaler App Firewall a NetScaler Web App Security)
Vysoce výkonný webový aplikační firewall (WAF), který chrání síť před hrozbami.

Analýzy

Řešení Citrix Analytics na základě strojového učení poskytuje analýzu chování uživatelů a proaktivně zkoumá zabezpečení. Řešení Citrix Analytics shromažďuje data napříč celým portfoliem produktů společnosti Citrix a generuje užitečné informace, které správcům umožňují proaktivně řešit hrozby zabezpečení uživatelů a aplikací, zlepšovat výkon aplikací a zajišťovat nepřetržitý provoz.

Citrix Analytics
Prediktivní a normativní přehledy v portfoliu společnosti Citrix.

Často kladené dotazy

Společnost Citrix usiluje o zajištění upřednostňovaného způsobu práce s produkty a řešeními a hodlá poskytovat prostředí, zabezpečení a možnosti volby nutné k podpoře inovací, zapojení zákazníků a produktivitě – kdykoli a kdekoli. Sjednocení prostředí nám umožňuje zjednodušit nabídku, k tomu jsou však zapotřebí změny názvů. Nyní, když jsme zcela přešli na nová řešení a názvy, mělo by pro vás být snazší pochopit, jakým přínosem je pro vás společnost Citrix jako obchodní a technologický partner.

Špičková technologie, podpora a služby, které od společnosti Citrix očekáváte, se nemění. Jsme zde, abychom vám dali podporu, kterou potřebujete při změnách portálů, uživatelské dokumentace a chování uživatelů. Po dokončení přechodu pocítí vaše organizace výhody integrace a sjednocení našeho portfolia v podobě lepšího uzpůsobení vašim obchodním potřebám.

Názvy verzí v celém portfoliu jsme upravili tak, aby odpovídaly standardním, pokročilým a prémiovým verzím. Pokud máte jakékoli otázky týkající se vašich stávajících verzí produktů, kontaktujte svého obchodního zástupce.