„Sloužíme téměř 100 000 studentů na našich sedmi kampusech a po celém světě 20 000 pedagogů, zaměstnanců a studentů, kteří se účastní online kurzů. Každou sekundu je k síti na naší univerzitě připojeno přibližně 200 000 zařízení.“

Brad Wheeler
Ředitel IT
Indiana University

Citrix Innovation Award

Ocenění Citrix Innovation Award jsou udílena jako projev uznání našim zákazníkům a partnerům, kteří se stali nositeli průlomových změn – těm, kteří využívají naše technologie, aby přepracovali IT, podpořili růst podniku a vytvořili nové způsoby práce.

Vybraní zákazníci

Worldpay

Citrix Workspace pomáhá platebnímu obru zvládnout složité sjednocování různorodých IT systémů, rychle zaškolit nové uživatele a zajistit optimální uživatelské prostředí.

Health Choice Network

Citrix Cloud pomáhá této respektované zdravotnické organizaci používat aktuální informační technologie a zlepšovat kvalitu péče.

ZF

ZF je globální poskytovatel systému, který přináší novou generaci řešení mobility pro osobní automobily, užitková vozidla a průmyslové technologie.

Bankovnictví a finanční služby

Bellevue Group

Skupina Bellevue zrychluje práci svých zaměstnanců díky bezpečnému poskytování aplikací a ploch pomocí hyperkonvergence, která umožňuje rychlé zpracování dat a připravuje podnik na budoucí růst.

Bank Muscat

Největší banka v Ománu rozšiřuje své zabezpečené a robustní bankovní aplikace.

Schroders

Společnost Schroders již přes dvě století pomáhá klientům plánovat budoucnost zaměřením na dlouhodobé investice.

Vzdělávání  

Cinnaminson

Veřejná základní a střední škola v New Jersey poskytuje studentům bezpečné digitální pracovní prostředí a proměňuje studijní postředí pro studenty pomocí řešení Citrix XenDesktop.

Texas Tech University Health Services

Centrum zdravotnických věd využívá Citrix k propojení potřeb v oblasti zdravotnictví a vzdělávání.

University College v Londýně

Univerzita rozšiřuje výuku pomocí strategie Excellent Systems a nabízí práci s plochami i mimo kampus.

Veřejný sektor

Ministerstvo vnitra

Bezpečnost, přistěhovalectví, volby a tísňové služby: ministerstvo udržuje bezpečnost svých webových portálů pro občany.

Orange County Community Resources

Místní veřejné knihovny oprášily staré stolní počítače a poskytují svým návštěvníkům lepší a bezpečnější přístup k počítači.

Zdravotnictví

Organizace Fairview Health Services

Díky jednotnému přihlášení pro přístup k aplikacím a plochám společnosti Citrix jsou lékaři produktivnější a efektivnější.

Karolinska

S 1,6 miliony návštěv pacientů a 105 600 příjmů ročně je pro stockholmskou nemocnici Karolinska University Hospital životně důležitá krev.

Případová studie UVMMC

Technologie Citrix pomáhá konsolidovat prostředí celé sítě zdravotní péče a uvolňuje klinickým pracovníkům čas, který mohou věnovat lepší péči o pacienty.

Průmyslová výroba

McWane

Jeden z největších výrobců železných výrobků pro vodohospodářství a instalace si osvojil řešení Citrix pro poskytování obsahu do všech zařízení zaměstnanců, na kterémkoli místě, bez obětování bezpečnosti.

Vestas

Dánský výrobce větrných turbín posiluje produktivitu a pokračuje s inovacemi díky řešením Citrix.

Clint Newell Auto Group

Tým oddělení IT společnosti Clint Newell využívá službu Citrix Workspace k správě aplikací třetích stran, zabezpečení citlivých dat a podpoře mobilní pracovní síly, to vše na jedné úrovni správy.

Prolistujte si příběhy zákazníků