„Přechod na cloud nám umožnil získat flexibilitu a zkoušet nové věci rychleji bez investic do hardwarového vybavení. Společnost Citrix je věrný partner a výrazně nám pomáhá využít sílu digitalizace k tomu, abychom náš podnik posunuli vpřed.“

Christian Sallach
Ředitel marketingu a vedoucí digitalizace, WAGO
 Vítěz soutěže Innovation Award 2018

 Spustit video

Citrix Innovation Award

Ocenění Citrix Innovation Award jsou udílena jako projev uznání našim zákazníkům a partnerům, kteří se stali nositeli průlomových změn – těm, kteří využívají naše technologie, aby přepracovali IT, podpořili růst podniku a vytvořili nové způsoby práce.

Vybraní zákazníci

Beazley

Pojišťovna s nejvyšším ratingem se sídlem v Londýně používá řešení Citrix Workspace, které jejímu dynamickému personálu umožňuje pracovat „v závislosti na aktivitě“.

Health Choice Network

Citrix Cloud pomáhá této respektované zdravotnické organizaci používat aktuální informační technologie a zlepšovat kvalitu péče.

McWane

Jeden z největších výrobců železných výrobků pro vodohospodářství a instalace si osvojil řešení Citrix pro poskytování obsahu do všech zařízení zaměstnanců, na kterémkoli místě, bez obětování bezpečnosti.

Bankovnictví a finanční služby

Bellevue Group

Skupina Bellevue zrychluje práci svých zaměstnanců díky bezpečnému poskytování aplikací a ploch pomocí hyperkonvergence, která umožňuje rychlé zpracování dat a připravuje podnik na budoucí růst.

Bank Muscat

Největší banka v Ománu rozšiřuje své zabezpečené a robustní bankovní aplikace.

Hernandez & Company

Mezinárodní účetní firma spoléhá na službu Citrix Cloud.

Vzdělávání  

Cinnaminson

Veřejná základní a střední škola v New Jersey poskytuje studentům bezpečné digitální pracovní prostředí a proměňuje studijní postředí pro studenty pomocí řešení Citrix XenDesktop.

Texas Tech University Health Services

Centrum zdravotnických věd využívá Citrix k propojení potřeb v oblasti zdravotnictví a vzdělávání.

University College v Londýně

Univerzita rozšiřuje výuku pomocí strategie Excellent Systems a nabízí práci s plochami i mimo kampus.

Veřejný sektor

Ministerstvo vnitra

Bezpečnost, přistěhovalectví, volby a tísňové služby: ministerstvo udržuje bezpečnost svých webových portálů pro občany.

Orange County Community Resources

Místní veřejné knihovny oprášily staré stolní počítače a poskytují svým návštěvníkům lepší a bezpečnější přístup k počítači.

Zdravotnictví

Organizace Fairview Health Services

Díky jednotnému přihlášení pro přístup k aplikacím a plochám společnosti Citrix jsou lékaři produktivnější a efektivnější.

Karolinska

S 1,6 miliony návštěv pacientů a 105 600 příjmů ročně je pro stockholmskou nemocnici Karolinska University Hospital životně důležitá krev.

Průmyslová výroba

TOTO

Japonský výrobce využívá řešení Citrix k centralizaci poskytování aplikací a dat pro lepší kontinuitu provozu.

Vestas

Dánský výrobce větrných turbín posiluje produktivitu a pokračuje s inovacemi díky řešením Citrix.

Clint Newell Auto Group

Tým oddělení IT společnosti Clint Newell využívá službu Citrix Workspace k správě aplikací třetích stran, zabezpečení citlivých dat a podpoře mobilní pracovní síly, to vše na jedné úrovni správy.

Prolistujte si příběhy zákazníků