Digitální pracovní prostředí

Takto vypadá budoucnost

Pod termínem práce si už nepředstavujeme jenom konkrétní místo. Je to stále dynamičtější činnost. Právě proto jsou digitální pracovní prostory společnosti Citrix přizpůsobitelné a nabízejí zaměstnancům svobodu a zabezpečení. Bez ohledu na to, zda pracujete v kanceláři, na cestě nebo v cloudu, společnost Citrix vám přináší jistotu bez kompromisů.

Citrix Workspace

Přečtěte si další informace o tomto produktu digitálního pracovního prostoru

Proč je to důležité

Důvěryhodné zabezpečení

Postavte návrh zabezpečení na lidech a informacích

Díky digitálnímu pracovnímu prostoru můžete chránit data a duševní vlastnictví tím, že založíte řízení zabezpečení na kontextu uživatelů, tj. bez ohledu na aplikaci, data, zařízení nebo síť. Odhalte potenciálně nebezpečné anomálie analýzou chování uživatelů a využijete prediktivní analýzu, strojové učení a umělou inteligenci k odhalování hrozeb a poskytování informací, na jejichž základě lze přijmout opatření.

Zkušenost

Zajistěte uživatelům skvělé prostředí

Vaše nejnákladnější aktivum – 60 % vašich celkových provozních nákladů – představuje vaše pracovní síla. Produktivitu však dnes ohrožuje složitost: více aplikací, více přihlášení, více oznámení a informace rozptýlené na různých místech. Digitální pracovní prostor poskytuje zabezpečený a snadný přístup k aplikacím a datům z jediného rozhraní. Uživatelé získávají výhody inteligentních vyhledávacích funkcí, automatizace úkolů a jednotného prostředí na všech zařízeních.

Zjednodušené IT

Sjednoťte správu pracovních prostorů

Existuje celá řada argumentů pro sloučení sil IT prostřednictvím centralizace správy pracovních prostorů. Týmy v oblasti ploch, mobility, sítí, spolupráce a zabezpečení mohou spolupracovat pomocí společné platformy. To snižuje zbytečnou práci, zefektivňuje provoz IT a zlepšuje prostředí pro práci zaměstnanců.

Jak Citrix pomáhá

Správa seznamu aplikací poskytovaných formou SaaS a webových a mobilních aplikací, který se neustále rozrůstá, v libovolném množství cloudů je těžko zvládnutelná a zvyšuje rizika v oblasti zabezpečení. Řešení Citrix Workspace umožňuje oddělení IT proaktivně řešit ohrožení zabezpečení v dnešních distribuovaných hybridních vícecloudových prostředích. Pouze společnost Citrix dokáže zajistit plnou agregaci všech aplikací a dat jak v místním prostředí, tak i v cloudu a nabídnout správnému uživateli ve správnou chvíli to správné prostředí.  

Řešení pro digitální pracovní prostory společnosti Citrix vyhovují všem těmto požadavkům

  Citrix Workspace VMware Workspace ONE
Agregace mobilních, virtuálních, SaaS a webových aplikací
Aplikace a soubory integrované v jednotném uživatelském front-endu přizpůsobeném dle kontextu  
Zabezpečené procházení díky integrovanému zesílenému prohlížeči  
Jednotné prostředí pro správu Omezeno
Holistické analýzy chování uživatelů (UBA) a bodové hodnocení rizik  
Integrovaná řešení zabezpečení (příklady: vodoznaky, záznamy relací, analýza koncového bodu)  
Aplikace pro mobilní produktivitu integrované se systémem Office 365 Omezeno

 

Pracovní prostředí můžete nosit s sebou v kapse. I když odejdete z kanceláře a ukončíte relaci, můžete se ve vlaku znovu pustit do práce a kurzor najdete na stejném místě, kde jste jej v kanceláři zanechali. Taková je budoucnost. Takto by měly věci fungovat.

Markus Marksteiner
Group CTO
Baloise Group

Zobrazit případovou studii