Digitální pracovní prostředí

Takto vypadá budoucnost

Pod termínem práce si už nepředstavujeme jenom konkrétní místo. Je to stále dynamičtější činnost. Právě proto jsou digitální pracovní prostory společnosti Citrix přizpůsobitelné a nabízejí zaměstnancům svobodu a zabezpečení. Bez ohledu na to, zda pracujete v kanceláři, na cestě nebo v cloudu, společnost Citrix vám přináší jistotu bez kompromisů.

Citrix Workspace

Přečtěte si další informace o tomto produktu digitálního pracovního prostoru

Proč je to důležité

Důvěryhodné zabezpečení

Postavte návrh zabezpečení na lidech a informacích

S digitálním pracovním prostorem můžete chránit data a duševní vlastnictví tak, že bezpečnostní ovládací prvky budou založené na kontextu uživatelů bez ohledu na aplikace, data, zařízení nebo síť. Odhalte potenciálně nebezpečné anomálie na základě analýzy chování uživatelů a využijte prediktivní analýzu, strojové učení a umělou inteligenci k odhalování hrozeb a poskytování informací, na jejichž základě je možné přijmout konkrétní opatření.

Zkušenost

Zajistěte uživatelům skvělé možnosti práce

Vaše nejnákladnější aktivum – 60 % vašich celkových provozních nákladů – představuje vaše pracovní síla. Produktivitu však dnes ohrožuje složitost: více aplikací, více přihlášení, více oznámení a informace rozptýlené na různých místech. Digitální pracovní prostor poskytuje zabezpečený a snadný přístup k aplikacím a datům z jediného rozhraní. Uživatelům pomáhají inteligentní vyhledávací funkce, automatizace úkolů a jednotné prostředí na všech zařízeních.

Zjednodušené IT

Sjednoťte správu pracovních prostorů

Existuje celá řada argumentů pro sloučení sil IT prostřednictvím centralizace správy pracovních prostorů. Týmy zabývající se desktopy, mobilitou, sítěmi, spoluprací a zabezpečením mohou pracovat dohromady s využitím společné platformy. Redukuje se tak zbytečná práce, zefektivňuje provoz IT a zlepšuje prostředí pro práci zaměstnanců.

Jak Citrix pomáhá

Správa seznamu aplikací poskytovaných formou SaaS a webových a mobilních aplikací, který se neustále rozrůstá, v libovolném množství cloudů je těžko zvládnutelná a zvyšuje rizika v oblasti zabezpečení. Řešení Citrix Workspace umožňuje oddělením IT proaktivně řešit situace ohrožení zabezpečení v dnešních distribuovaných hybridních vícecloudových prostředích. Pouze řešení Citrix Workspace přináší jednotný, zabezpečený a inteligentní pracovní prostor, který umožní dosahovat těch nejlepších pracovních výsledků a zároveň zachovat vysoce kvalitní uživatelské prostředí. 

Nyní inteligentní řešení Citrix Workspace

Řešení pro digitální pracovní prostory společnosti Citrix vyhovují všem těmto požadavkům

  Citrix Workspace VMware Workspace ONE
Agregace mobilních, virtuálních, SaaS a webových aplikací
Aplikace a soubory integrované v jednotném uživatelském front-endu přizpůsobeném dle kontextu  
Zabezpečené procházení díky integrovanému posílenému prohlížeči  
Jednotné prostředí pro správu Omezeno
Holistické analýzy chování uživatelů (UBA) a bodové hodnocení rizik  
Integrovaná řešení zabezpečení (příklady: vodoznaky, záznamy relací, analýza koncového bodu)  
Aplikace pro mobilní produktivitu integrované se systémem Office 365 Omezeno

 

Pracovní prostředí můžete nosit s sebou v kapse. I když odejdete z kanceláře a ukončíte relaci, můžete se ve vlaku znovu pustit do práce a kurzor najdete na stejném místě, kde jste jej v kanceláři zanechali. Taková je budoucnost. Takto by měly věci fungovat.

Markus Marksteiner
Group CTO
Baloise Group