Virtualizace aplikací a ikona VDI

Digitální pracovní prostředí

Takto vypadá budoucnost

Práce už nepředstavuje místo. Stále více se jedná o dynamickou aktivitu, od které lidé očekávají, že bude stejně přizpůsobitelná jako jsou oni sami. Společnost Citrix zpřístupňuje digitální pracovní prostory, které představují kombinaci svobody a zabezpečení. Bez ohledu na to, zda pracujete v kanceláři, na cestách nebo v cloudu, společnost Citrix vám přináší jistotu bez kompromisů.

DIGITÁLNÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ

Citrix Workspace

Co je to digitální pracovní prostředí?

Digitální pracovní prostor je flexibilní a integrovaný způsob doručování a správy aplikací, desktopů, dat a zařízení, které potřebují vaši uživatelé. Tohle všechno umožňuje provádět jednotný, kontextový a zabezpečený digitální pracovní prostor od společnosti Citrix, který vám dá také možnost využít veškerých výhod hybridních a vícecloudových prostředí a zároveň zjednodušit správu a překonat překážky v oblasti zabezpečení. Úplný zabezpečený digitální pracovní prostor musí mít tyto vlastnosti:

Jednotný

Oddělení IT může konfigurovat, monitorovat a spravovat kompletní technologickou infrastrukturu IT z jednoho panelu a zajišťovat jednotné uživatelské prostředí.

Kontextový

Digitální pracovní prostory se pomocí strojového učení přizpůsobí zvykům a individuálním preferencím každého pracovníka, který tak může dělat svou práci v zabezpečeném režimu a z libovolného místa.

Bezpečný

Přístup k zabezpečení, v jehož středu stojí člověk, staví do centra vaší architektury zabezpečení uživatele a na základě syntézy všech informací o daném uživateli a jeho chování poskytuje kontextuální přístup, mechanismy řízení zabezpečení a prediktivní analýzu zajišťující kompletní viditelnost.

Pracovní prostředí můžete nosit s sebou v kapse. I když odejdete z kanceláře a ukončíte relaci, můžete se ve vlaku znovu pustit do práce a kurzor najdete na stejném místě, kde jste jej v kanceláři zanechali. Taková je budoucnost. Takto by měly věci fungovat.
Markus Marksteiner
Group CTO
Baloise Group

Jak Citrix pomáhá

Správa seznamu aplikací poskytovaných formou SaaS a webových a mobilních aplikací, který se neustále rozrůstá, v libovolném množství cloudů je těžko zvládnutelná a zvyšuje rizika v oblasti zabezpečení. Řešení Citrix Workspace umožňuje oddělení IT proaktivně řešit ohrožení zabezpečení v dnešních distribuovaných hybridních vícecloudových prostředích. Pouze společnost Citrix dokáže zajistit plnou agregaci všech aplikací a dat jak v místním prostředí, tak i v cloudu a nabídnout správnému uživateli ve správnou chvíli to správné prostředí.

Podívejte se na řešení Citrix Workspace v akci.

Uznání v odvětví

  • Řešení Citrix Virtual Apps snižuje náklady na podporu počítačů o 1,7 milionu USD.

  • Společnost Citrix se umístila na čelním místě ve studii IDC MarketScape: Worldwide Enterprise Mobility Management Software 2018 Vendor Assessment (Celosvětové hodnocení dodavatelů softwaru pro správu podnikové mobility pro rok 2018)

  • Společnost Citrix se v průzkumu Magický kvadrant 2018 společnosti Gartner umístila na čelním místě v oblasti poskytování platforem pro spolupráci na obsahu.

  • Pro každou příležitost týkající se řadičů ADC kdekoli na světě zvažte řešení Citrix

Naši vybraní partneři