Virtualizace aplikací a ikona VDI

Digitální pracovní prostředí

Integrujte technologie, platformy, zařízení a cloudy a získejte zabezpečenou a zjednodušenou správu IT. Poskytněte zaměstnancům přizpůsobený přístup k příslušným systémům a nástrojům, s nimiž pracují, kdykoli a jakkoli to potřebují.

DIGITÁLNÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ

Citrix Workspace

Co je to digitální pracovní prostředí?

Digitální pracovní prostředí je flexibilní a integrovaný způsob poskytování a správy aplikací, ploch, dat a zařízení, které vaši uživatelé potřebují, kontextovým a zabezpečeným způsobem. To vše vám umožní jednotné, kontextovézabezpečené digitální pracovní prostředí od společnosti Citrix. Pomůže vám využít veškerých výhod hybridních a vícecloudových prostředí a zároveň zjednodušit správu a překonat překážky v oblasti zabezpečení. Kompletní zabezpečené digitální pracovní prostředí musí mít tyto vlastnosti:

Jednotné

Oddělení IT může konfigurovat, monitorovat a spravovat kompletní technologickou infrastrukturu z jednoho panelu a přinášet jednotné uživatelské prostředí.

V kontextu

Digitální pracovní prostředí se pomocí strojového učení přizpůsobí zvykům a individuálním preferencím každého pracovníka, který tak může dělat svou práci bezpečněodkudkoli.

Bezpečné

Bezpečnostní přístup zaměřený na zaměstnance staví uživatele do středu celého systému a kombinuje veškeré informace o uživateli a jeho chování. Poskytuje tak kontextuální přístup, bezpečnostní opatření a prediktivní analýzy pro plnou viditelnost v celé síti a uživatelském ekosystému.

Pracovní prostředí můžete nosit s sebou v kapse. I když odejdete z kanceláře a ukončíte relaci, můžete se ve vlaku znovu pustit do práce a kurzor najdete na stejném místě, kde jste jej v kanceláři zanechali. Taková je budoucnost. Takto by měly věci fungovat.
Markus Marksteiner
Group CTO
Baloise Group

Proč zvolit řešení Citrix Workspace?

Správa stále delšího seznamu aplikací SaaS, webových a mobilních aplikací v libovolném počtu cloudů je nemotorná a zvyšuje rizika v oblasti zabezpečení. Řešení Citrix Workspace založené na přístupu k zabezpečení zaměřeném na lidi vrací oddělení IT kontrolu a umožňuje mu proaktivně řešit hrozby zabezpečení v dnešních distribuovaných, hybridních, a vícecloudových prostředích s mnoha zařízeními. Pouze společnost Citrix dokáže zajistit plnou agregaci všech aplikací a dat jak v místním prostředí, tak i v cloudu a nabídnout správnému uživateli ve správnou chvíli to správné prostředí.

Uznání v odvětví

  • Řešení Citrix Virtual Apps snižuje náklady na podporu počítačů o 1,7 milionu USD.

  • Společnost Citrix se umístila na čelním místě ve studii IDC MarketScape: Worldwide Enterprise Mobility Management Software 2018 Vendor Assessment (Celosvětové hodnocení dodavatelů softwaru pro správu podnikové mobility pro rok 2018)

  • Společnost Citrix se v průzkumu Magický kvadrant 2018 společnosti Gartner umístila na čelním místě v oblasti poskytování platforem pro spolupráci na obsahu.

  • Pro každou příležitost týkající se řadičů ADC kdekoli na světě zvažte řešení Citrix

Naši vybraní partneři