Proměňte prostředí pro zaměstnance

Využijte plný potenciál svých zaměstnanců s řešením Workspace Intelligence

Jaký je dnes nejlepší ukazatel obchodního úspěchu? Je to spokojenost zaměstnanců. Společnosti s angažovanými zaměstnanci jsou o 21 % produktivnější než ty bez nich.1 Také se o nich ví, že mají třikrát vyšší provozní marže než konkurenti.2 Proč je to přesto tak těžké dosáhnout?

Dnešní zaměstnanci jsou zaplavení nekonečnou řadou aplikací a přihlašování. Každý týden stráví celý pracovní den prohledáváním systémů a pátráním po informacích. Kromě toho před nimi roste hora opakovaných manuálních úkolů.3

Držte si nejvýkonnější pracovníky

Boj o talenty skutečně probíhá: v této části milénia opouští svá zaměstnání vůbec nejvíce zaměstnanců.4 Na vině je často digitální prostředí: Ačkoli má většina vedoucích pocit, že naplňují technologické potřeby zaměstnanců, souhlasí s tím pouze 53 % zaměstnanců.5 Citrix Workspace dokáže tento trend změnit. S inovativním řešením Workspace Intelligence pro organizaci a vedení práce je mnohem snazší zachovat efektivitu a angažovanost nejlepších pracovníků. Pravděpodobnost, že odejdou, se snižuje o 87 %.6  

Rychlejší přístup k informacím

Mikroaplikace dokáží odstranit frustrující překážky, které omezují angažovanost zaměstnanců. Mikroaplikace na rozdíl od plných aplikací nenutí uživatele, aby se při plnění pracovních úkolů prodírali bezpočtem aplikací a karet v prohlížeči. Citrix Workspace vás v každé aplikaci navádí na nejvhodnější další krok podle vašich individuálních preferencí a zvyklostí. A co všechny ty hodiny ztracené čištěním cloudového úložiště a souborových složek? To už je pryč. S univerzálním vyhledáváním budete mít jakýkoli dokument okamžitě na dosah ruky, bez ohledu na to, kde je uložený, zda v cloudu, v aplikaci nebo na vaší pracovní ploše.

Stimulujte lepší obchodní výsledky

Je mnohem snazší věnovat svou plnou pozornost velkým rozhodnutím, když nejste pohřbení pod hromadou e-mailů a chatových zpráv. Citrix Workspace vám šetří 3 a více hodin denně, které byste museli věnovat komunikaci a zjišťování. Kromě toho se nemusíte pokaždé přihlašovat do jiného účtu, když potřebujete něco udělat.7 Stačí se podívat na svůj individuální informační kanál a uvidíte, co skutečně vyžaduje vaši pozornost. Pak můžete každý úkol vyřídit za pár sekund. Získáte volnost soustředit se na důležité iniciativy, které skutečně posouvají vaše podnikání vpřed.

Nahraďte rušivé prvky akcí

Všude samé výstrahy a oznámení. Rušivé prvky možná vypadají docela neškodně, ale mohou snižovat produktivitu až o polovinu.8 S řešením Citrix Workspace se nic takového nemůže stát. Náš inteligentní informační kanál zaručuje, že zaměstnanci vidí pouze to, co potřebují, a v okamžiku, kdy to potřebují. Vedoucí i zaměstnanci mohou jediným kliknutím kontrolovat sestavy, schvalovat podání a otevírat soubory. To vše na té samé zjednodušené obrazovce.  

Pracovní zážitek: role technologií v produktivitě a angažovanosti

Společnost Economist Intelligence Unit, sponzorovaná společností Citrix, popisuje dopad digitálního prostředí na angažovanost a udržení zaměstnanců. 

Zobrazit shrnutí

Až budete připraveni, můžeme začít