Modernizujte svoje zabezpečení IT

Udržujte firemní data chráněná a zvyšujte produktivitu zaměstnanců

Není divu, že je 9 z 10 společností znepokojeno rostoucími bezpečnostními hrozbami, a to nejen proto, že počet narušení stále rekordně stoupá.1 V situaci, kdy zaměstnanci vykonávají až 60 % své práce mimo pracoviště, mohou být účty ohroženy takřka kdekoli.2

Ale příliš mnoho překážek ve vašem IT může být noční můrou zaměstnanců, zpomalovat produktivitu a měnit rutinní úkoly na únavné a časově náročné postupy.

Rychleji najděte a zastavte hrozby

Díky naprosto přehlednému zobrazení síťového provozu, uživatelů, souborů a koncových bodů si lze snadněji udržet náskok před vnitřními i vnějšími hrozbami. Nezáleží na tom, kterou aplikaci zaměstnanec používá nebo do které oblasti pracovního prostoru vstupuje. Citrix Workspace s řešením Citrix Analytics dává pracovníkům IT neustále ucelený obraz celého prostředí. Strojové učení a umělá inteligence umožňují omezit ohrožení firemních dat hackery, malwarem a chybami koncových uživatelů... dlouho předtím, než k němu dojde.

Mějte pod kontrolou dodržování předpisů

Pokud chcete splňovat nejnovější předpisy nebo přísné průmyslové standardy, Citrix Workspace je to pravé řešení pro vás. Přístup lze regulovat podle pracovních funkcí, umístění, zařízení a činností. Když mobilní zařízení opustí pracoviště, můžete zablokovat důvěrná data zákazníků. Nebo můžete vypínat konkrétní služby, jako jsou porty USB nebo kopírování a vkládání, na základě kontrol dodržování předpisů v reálném čase. Podstatně jsme společnostem usnadnili dodržování i těch nejnáročnějších požadavků, včetně HIPAA, PCI, CIPAA a GDPR.

Umožněte zabezpečnou spolupráci

Díky analýze chování ve stylu kreditního skóre, která usnadňuje prevenci podezřelých činností, mohou zaměstnanci zůstat ve spojení a bez obav spolupracovat. Citlivá data zůstávají v bezpečí díky šifrování AES 256 a nepřerušitelné připojení umožňuje plynulý chod aplikací i během výpadků serveru nebo sítě. Vaši koncoví uživatelé tak mohou bezpečně pracovat tam, kde chtějí, kdy chtějí, na jakémkoli zařízení nebo v jakékoli síti.

Zjednodušte přihlašování, ne hesla

Je to děsivé, ale pravdivé: více než polovina zaměstnanců v práci „většinou“ nebo „vždy“ používá stále stejná hesla, ačkoli si 91 % uvědomuje, jak je to nebezpečné.3 Teď už nemusí. V prostředí Citrix Workspace si uživatelé už nemusí pamatovat nekonečná hesla ani používat riskantní hesla, která znepokojují oddělení IT. Jednotné přihlašování na celém webu, ve službách SaaS a ve virtuálních aplikacích zaručuje, že zaměstnanci získají přesně to, co potřebují, a když to potřebují.

1International Business Times 2Global Workplace Analytics 3LogMeIn

Chcete získat další informace, jak se Citrix přistupuje k zabezpečení, soukromí a dodržování předpisů?

Navštivte CitrixCentrum zabezpečení

Až budete připraveni, můžeme začít

Promluvit si s odborníkem
V Severní Americe: 1 800 424 8749