Překročte hranice infrastruktury virtuálních ploch (VDI)

Poskytujte bezpečně plochy a aplikace systému Windows díky něčemu lepšímu než zařízení VDI

Infrastruktura virtuálních ploch (VDI) nabízí rozhodující výhody pro IT včetně zlepšeného zabezpečení a centralizované správy ploch. Schopnost bezpečného přístupu ke vzdálené ploše systému Windows nebo Linux už dnes ale organizacím nestačí. Požadavky kladené na IT vyžadují propracovanější přístup. Organizace musí optimalizovat způsob práce koncového uživatele, a zvýšit tak míru přijímání, maximalizovat možnosti díky minimalizaci počtu spravovaných konzolí a zajistit bezpečnost citlivých dat, a to i tam, kde mají zaměstnanci programově přístup k aplikacím a datům z vlastních zařízení.

Podívejte se, jak snadné je spuštění virtuální plochy systému Windows 10.

Další informace

Řešení Citrix Virtual Apps and Desktops přináší výhody sahající za hranice standardních řešení VDI. Poskytuje plně funkční virtuální plochy systému Windows nebo Linux a aplikace, které zaměstnanci potřebují, aby zůstali produktivní. Virtuální plocha, kterou přináší řešení Citrix Virtual Apps and Desktops, vypadá a funguje stejně jako místně instalovaná plocha. Platí to i v případě náročných aplikací, jako jsou inženýrské nebo návrhářské aplikace 3D CAD.

Řešení Citrix Virtual Apps and Desktops umožňuje vzdálený počítačový přístup s okamžitými výhodami virtualizace ploch, aniž by bylo nutné plochy migrovat do datových center. Uživatelé získávají zabezpečené, vysoce kvalitní a přímé spojení se svými kancelářskými počítači.

Řešení Citrix Virtual Apps and Desktops spojuje výhody uživatelského přizpůsobení zařízení infrastruktury virtuálních ploch s efektivní správou jediné bitové kopie. Poskytuje tak řešení virtualizace ploch, které splňuje potřeby uživatelů i správců IT. Na rozdíl od tradičních nasazení VDI mohou správci snadno a centrálně spravovat své hlavní bitové kopie a současně poskytovat uživatelům přizpůsobené prostředí plochy.

Řešení Citrix Virtual Apps and Desktops umožňuje také automatizované dynamické zřizování ploch. Zjednodušuje tak správu bitových kopií pro menší i rozsáhlejší nasazení virtuálních ploch a virtuálních serverů. Dynamické zajišťování snižuje náklady a složitost VDI a velikost sdíleného úložiště pod hodnotu, kterou vyžaduje správa lokálního počítače.

Vrstvení aplikací Citrix zjednodušuje správu aplikací a operačních systémů tím, že umožňuje spravovat aplikace a operační systémy jako jednotlivé vrstvy. Díky této jedinečné technologii mohou oddělení IT efektivně a zabezpečeně doručovat místní aplikace a plochy nebo aplikace a plochy od předních veřejných cloudových dodavatelů.  Technologie vrstvení aplikací umisťuje desktopové aplikace do „kontejnerů“ ve formě virtuálních disků a zajišťuje tak jejich jednodušší doručení koncovým uživatelům. Oddělením IT dává k dispozici efektivitu jednorázových aktualizací. Pomocí uživatelských vrstev mohou správci zajistit pro uživatele stabilní desktopové prostředí s jednoduchostí a úsporou nákladů, které přináší poskytnutí společného desktopového prostředí.

Produkt Citrix

Citrix Virtual Apps and Desktops

  • Poskytuje stálé virtuální plochy systému Windows nebo Linux, které lze plně přizpůsobit na míru potřebám vašich nejnáročnějších uživatelů, kdykoliv a na kterémkoliv zařízení.
  • Jedná se o levné, zajištěné virtuální plochy, které sdílí mnoho uživatelů, aby bylo dosaženo výhod virtualizace ploch a současně byly maximalizované možnosti řízení IT a zajištěná zjednodušená správa.
  • Také je zajištěna shoda s normou FIPS 140-2 a certifikace Common Criteria, aby byly splněny nejvyšší standardy zabezpečení ve vašem oboru.

Podívejte se

Odvažte se porovnat

Jak dobrá je odezva vaší desktopové aplikace VDI prostřednictvím sítě WAN?

Čtěte

Zredukujte náklady na IT pomocí VDI

Podívejte se na tři společnosti, které snížily provozní a kapitálové výdaje a současně redukovaly rizika vzniku nákladného narušení zabezpečení.

Prozkoumejte

Přístup odkudkoli s VDI

Zdravotní středisko nasazuje zeštíhlený systém elektronických zdravotních karet na tisíce pracovních stanic.