Upgrade na Windows 10

Eliminate the complexity of a Windows 10 migration with a virtual desktop solution  

Zaměstnanci přecházejí v rekordních počtech na Windows 10 a správa a provádění řízeného přechodu na jiný OS již není v rukou podnikových IT oddělení. Podniky musí zformulovat strategii pro udržení produktivity a poskytovat zaměstnancům podporu bez ohledu na zvolené koncové zařízení a operační systém.

Podívejte se, jak snadné je spuštění virtuální plochy systému Windows 10.

Přijměte systém Windows 10. Zjednodušte aktualizace operačního systému.

Stáhněte si sadu pro migraci na systém Windows 10 a zjistěte, jak zjednodušit přechod na nový operační systém teď a aktualizace v budoucnu.

Další informace

Ať chcete provést upgrade na systém Windows 10 ještě dnes nebo ho teprve plánujete, Citrix společně se společností Microsoft vám mohou s přechodem na systém Windows 10 pomoci. Citrix Virtual Apps and Desktops app virtualization and VDI solutions enable employees to stay agile on any device, while maintaining productivity with company-owned and -supported applications and desktops—before, during, and after a corporate-supported Windows 10 migration.

Aplikace běží z datového centra, ne v koncovém bodě, takže nevznikají problémy s kompatibilitou OS. IT oddělení poskytuje uživatelům potřebnou flexibilitu a zároveň ponechává podporované aplikace, desktopy a data v bezpečí v datovém centru.

Zásadně zjednodušte přechod na jiný OS díky centralizaci doručování nových virtuálních desktopů Windows 10 všem zaměstnancům současně se zjednodušením správy a budoucích aktualizací. Díky VDI mohou vaše zařízení se systémem Windows 10 rychle a snadno poskytovat uživatelům to, co požadují, a zároveň zachovat kontrolu nad migrací.

Díky pokročilé analýze kompatibility aplikací a opravě konfliktů zákazníci jasně vidí, které aplikace budou v systému Windows 10 a prohlížeči Edge fungovat, a také všechny závislosti aplikací a způsoby řešení problémů. Citrix Virtual Apps and Desktops with reduces the cost and complexity of application management by as much as 90 percent.

Produkt Citrix

Citrix Virtual Apps and Desktops

  • Umožňují IT organizacím poskytovat okamžitý přístup k základním podnikovým aplikacím ze zařízení s Windows 10.
  • Dokážou omezit náklady a složité upgrady aplikací, přechody a aktualizace až o 90 %.
  • Umožní rychlé nasazení virtuálních desktopů Windows 10 s centrální správou

Podívejte se

Zdravotnické organizace zavádějí systém Windows 10 bez prostojů

Learn why Allegro Pediatrics chose Citrix Virtual Apps and Desktops to roll out new Windows 10 devices to their workforce

Čtěte

Bezproblémový přechod na systém Windows 10

Systém Windows 10 je zde a je nastaven tak, aby zajistil nejrychlejší přechod mezi OS v historii. Jste připraveni?

Prozkoumejte

Přejděte na systém Windows 10

Zjistěte, jak a proč implementovat systém Windows 10 jako virtuální desktop včetně výhod, možností a vylepšeného uživatelského prostředí.