Citrix Synergy 2019 | Watch the best of Synergy on demand 

Váš telefon je chytrý.
Vaše televize je chytrá.
A nyní je chytré i vaše pracoviště.

Transformujte prostředí zaměstnanců pomocí jediného inteligentního pracoviště, které organizuje, vede a automatizuje práci.

Organizace

Dělejte svou práci svým způsobem

Přístup ke všemu, co potřebujete k dosažení produktivity, v jednotném prostředí z libovolného zařízení. Všechny své aplikace a data máte na dosah ruky a více se tak můžete věnovat práci. Stačí se jednou přihlásit a začít.

Společnosti s vyšší angažovaností zaměstnanců vykazují 2,5násobně větší růst výnosů.

Zdroj: Střední

Vedení

Udělejte si z pracoviště svůj prostor

Uvidíte jen to, co potřebujete a když to budete potřebovat, s agregovaným zobrazením přizpůsobených úloh a klíčových přehledů na základě priorit.

Rychle a snadno můžete dokončit běžné úkoly na pracovišti a používat nástroje pro spolupráci, jako např. Microsoft Teams – a to bez otravného přepínání a přihlašování se do různých aplikací.

Přepínání obsahu mezi aplikacemi může vést až ke 40% ztrátě produktivity.
Source: Harvard Business Review

Automatizace

Pracujte chytřeji a rychleji

Díky virtuálnímu asistentovi, který automatizuje opakující se úkoly a zjednodušuje pracovní postupy, bude zbytečná práce minulostí.

Získejte rychlé odpovědi na otázky typu „Kolik mám dní volna?“ nebo „Jaký je stav mé NO?“, without having to log in to multiple systems. 

Zaměstnanci stráví 20 % svého času vyhledáváním interních informací.
Zdroj: McKinsey Insights

Realizace je snadná

Ušetřete ještě více času pomocí předem nakonfigurovaných mikroaplikací pro oblíbené aplikace SaaS, např. Salesforce, Concur, SAP atd.

Není třeba investovat do složitých nástrojů pro vývoj softwaru, které přizpůsobují pracovní postupy. Jednoduchý bezkódový nástroj pro tvorbu mikroaplikací zrychluje a usnadňuje optimalizaci úkolů a automatizaci práce.

Live webinar | Wednesday, June 26 | Multiple sessions available
The future is here: Deliver a better digital workspace experience through intelligence and automation

Join Citrix and Forrester Research to discuss how an intelligent workspace can improve employee engagement and productivity.

Prozkoumat Citrix Workspace