Ikona synchronizace a sdílení souborů

Synchronizace a sdílení souborů

Flexibilní synchronizace a sdílení souborů, které splňují potřeby spolupráce a mobility uživatelů se škálovatelnými požadavky na zabezpečení dat pro malé společnosti i korporace.

Škálovatelná synchronizace a sdílení souborů

Citrix Content Collaboration

Zjistěte, jak mohou být řešení Citrix pro synchronizaci a sdílení souborů užitečná pro vaše podnikání

 • Mobilní produktivita

  Pro snadnou spolupráci a lepší produktivitu zajistěte přístup, synchronizaci a sdílení souborů odkudkoli, z jakéhokoli zařízení.

 • Zabezpečení a soulad s předpisy

  Určete způsob ukládání, otevírání a sdílení citlivých dat s využitím bezpečnostních funkcí a zásad splňujících podnikové požadavky na dodržování předpisů.

 • Možnosti flexibilního úložiště

  Vyberte, kde mají být data uložena – místně, v cloudu nebo hybridně – aby byly splněny jedinečné potřeby vaší organizace.

 • Škálovatelnost na úrovni podniku

  Snadno spravujte rostoucí objem dat díky škálovatelnosti na úrovni podniku a zajistěte flexibilitu, zabezpečení a výkon.

Věřím v integritu produktu. Jsem si jistý zabezpečením svých dat. Líbí se mi, že je ShareFile vždy k dispozici, ať používám jakoukoli platformu.
Vivian Hamon
Generální ředitel
Hamon’s Compliant Consultants

Uznání v odvětví

Společnost Citrix se v průzkumu Magický kvadrant společnosti Gartner pro rok 2018 umístila na čelním místě v oblasti poskytování platforem pro spolupráci na obsahu.

Společnost Forrester označila službu Citrix Content Collaboration jako lídra v cloudových řešeních pro podnikovou synchronizaci a sdílení souborů.

Společnost Forrester označila službu Citrix Content Collaboration jako lídra v oblasti správy hybridních cloudových řešení.

GARTNER je registrovaná ochranná známka a známka služeb společnosti Gartner, Inc., nebo jejích dceřiných společností v USA a dalších zemích a je používána se svolením. Všechna práva vyhrazena.

Naše strategická partnerství