Usnadňujeme práci s řešeními Citrix. Více zde.

Ikona synchronizace a sdílení souborů

Synchronizace a sdílení souborů

Flexibilní služba synchronizace a sdílení souborů splňující potřeby spolupráce a mobility uživatelů se škálovatelnými požadavky na zabezpečení dat pro malé společnosti i korporace.

Zjistěte, jak mohou být řešení synchronizace a sdílení souborů Citrix užitečná pro vaše podnikání

 • Mobilní produktivita

  Zajistěte přístup, synchronizaci a sdílení souborů odkudkoli, z jakéhokoli zařízení pro snadnou spolupráci a lepší produktivitu.

 • Zabezpečení a soulad s předpisy

  Určete způsob ukládání, otevírání a sdílení citlivých dat s využitím bezpečnostních funkcí a zásad splňujících podnikové požadavky na dodržování předpisů.

 • Možnosti flexibilního úložiště

  Vyberte, kde mají být data uložena – místně, v cloudu nebo hybridně – tak, aby byly splněny jedinečné požadavky vaší organizace.

 • Škálovatelnost na podnikové úrovni

  Spravujte snadno rostoucí objem dat díky škálovatelnosti na podnikové úrovni a zajištění flexibility, zabezpečení a výkonu.

Věřím v integritu produktu. Jsem si jistý zabezpečením svých dat. Líbí se mi, že ať používám jakoukoli platformu, ShareFile je vždy k dispozici.
Vivian Hamon
Generální ředitel
Hamon’s Compliant Consultants

Uznání v odvětví

Společnost Citrix byla ve zprávě Gartner Magic Quadrant vyhlášena za nejlepší na trhu v oblasti platforem pro sdílení obsahu.

Společnost Forrester označila službu Citrix ShareFile jako lídra v oblasti poskytování cloudových řešení EFSS.

Společnost Forrester označila službu Citrix ShareFile jako lídra v oblasti správy hybridních cloudových řešení.

GARTNER je registrovaná ochranná známka a známka služeb společnosti Gartner, Inc., nebo jejích dceřiných společností v USA a dalších zemích a je používána se svolením. Všechna práva vyhrazena.

Naše strategická partnerství