Připojte se k datům v cloudu, místním datům nebo oběma

Mobilita změnila způsob lidské práce – a mění také způsob, jakým firmy ukládají svá data. Podniková mobilita závisí na dostupnosti. Lidé potřebují možnost přístupu k souborům z jakéhokoli zařízení a kdykoli. IT správci vyžadují přizpůsobitelné možnosti ukládání – místní, do cloudu nebo pomocí hybridního modelu – pro flexibilitu odpovídající potřebám firmy.

Konektory StorageZone služby ShareFile

Zjistěte více

Citrix ShareFile nabízí přizpůsobitelná řešení pro každý podnik – společnosti mohou hostovat data v cloudu, ukládat je ve stávající síti nebo využít hybridní model. ShareFile dále umožňuje přístup ke stávajícím sdíleným síťovým složkám bez nutnosti migrace dat. Soubory ve službách SharePoint, OneDrive pro firmy, systémech ECM a dalších knihovnách dokumentů jsou snadno a okamžitě dostupné. Prostřednictvím konektorů Citrix StorageZone se mohou společnosti spojit se svými soubory bez ohledu na to, kde jsou uloženy. 

Pro podniky, které vyžadují větší flexibilitu a rychlé nastavení, má společnost Citrix cloudové řešení. Díky Citrix ShareFile mohou pracovníci pohodlně sdílet, synchronizovat a ukládat svá data prostřednictvím bezpečného cloudového úložiště. Jedná se o ekonomické řešení rostoucí podle potřeby.

Pro další zajištění bezpečnosti informací jsou data umístěna na řadě míst po celém světě, která spravuje společnost Citrix. Protože jsou data hostována na řadě serverů, jsou soubory dostupné, kdykoli je potřebujete. Dokonce i během nepředvídaných přerušení nebo havárií.

Společnosti mohou vyžadovat hostování svých dat z různých důvodů. Za tímto účelem si podnik ve svém datovém centru vytvoří tzv. ShareFile StorageZone. StorageZone je funkce Citrix ShareFile poskytující uživatelům vzdálený přístup. Prostřednictvím konektorů StorageZone se také dokáže spojit s jinými aplikacemi. Místní ukládání je ideální v případě striktních zásad pro nakládání s daty, protože omezuje uživatelský přístup a uchovává data v bezpečí prostřednictvím šifrování.

Globální organizace vyžadují celosvětovou flexibilitu. Hybridní model představuje nejbezpečnější řešení ukládání. Když jsou data uložena v datovém centru společnosti, splňují soubory požadavky na dodržování předpisů a vysokou úroveň zabezpečení. To také poskytuje uživateli svobodu volby, které soubory chce sdílet prostřednictvím cloudové služby Citrix.

Hybridní model se nejlépe hodí pro mezinárodní společnosti, které chtějí prostřednictvím cloudu ušetřit náklady na ukládání a údržbu dat a zároveň mít místní datová centra kvůli dodržování regionálních zásad dodržování předpisů. Jedná se o ekonomické řešení s největší možností přizpůsobení pro váš podnik.

Produkty Citrix

ShareFile

  • Řešení pro podniky, která poskytují dodatečné zabezpečení prostřednictvím služeb sdílení osobních souborů – s nutnou flexibilitou odpovídající potřebám mobilního podnikání.
  • Získejte přístup ke stávajícím sdíleným síťovým složkám bez nutnosti migrace dat a snadný a okamžitý přístup ke knihovnám dokumentů třetích stran, jako je například SharePoint.

Podívejte se

ShareFile StorageZone – ukázka

Zvolte, zda mají být vaše data uložena prostřednictvím StorageZone.

Čtěte

Podpora mobilního přístupu k důležitým podnikovým informacím v reálném čase

Přečtěte si stručné informace o řešení ShareFile.  

Prozkoumejte

Případová studie zákazníků ShareFile StorageZone

Podívejte se, jak pojišťovací firma udržuje vlastnictví, kontrolu a správu svých dat.