Aliance společnosti Citrix

Podívejte se, jak spolupracujeme s našimi partnery na dodávání inovativních řešení

Přečtěte si, jak se společnost Citrix spojila s vůdčími organizacemi svých odvětví, aby mohla dodávat komplexní a optimalizovaná řešení.

Poznejte klíčové technologické partnery, kteří do svých řešení integrují produkty společnosti Citrix, aby napomohli k bezpečnému poskytování aplikací a dat.

Prohlédněte si tržiště Citrix Ready

Výkonná softwarová platforma pro ukládání dat Atlantis urychluje zavádění služeb společnosti Citrix snížením nákladů na zavedení, zrychluje personalizované pracovní plochy, data a služby a umožňuje zákazníkům zavádět technologie společnosti Citrix rychleji.

Jednička v oblasti řízení výkonnosti, která zákazníkům společnosti Citrix pomáhá vytvářet příjemné uživatelské prostředí a zároveň udržet maximálně výkonné služby, které jsou kritické pro poslání společnosti a plnění příslibu návratnosti investic na maximum.

Kompletní průmyslové řešení pro virtuální pracovní plochy Flexxible IT a Citrix mění komplikované VDI projekty v řešení na klíč díky jednoduššímu, rychlejšímu a bezpečnějšímu zavedení, užívání, správě a údržbě.

Společnosti Citrix a HP, Inc. jsou průkopníky na trhu poskytování aplikací a desktopů už přes 10 let, a staly se tak zakladateli standardů pro produktivitu na pracovišti, mobilitu a cloudová řešení.  

Společnost zabývající se bezpečností IT a řízením služeb Ivanti spolu se společností Citrix chrání organizace před bezpečnostními hrozbami a poskytuje rychlejší služby v oblasti IT. Tyto technologie, dříve známé pod jménem AppSense, jsou již víc než 15 let využívány k zabezpečení, optimalizaci a správě prostředí Citrix.

Průkopníci v oblasti vizuálního programování, zapálení především pro superpočítače, mobilní výpočetní zařízení a cloud, kteří zdokonalují zkušenosti s virtuální desktopovou infrastrukturou (VDI) společnosti Citrix.

Poskytovatel all-flashových polí, který spolu se společností Citrix pomáhá zákazníkům poskytnout svým koncovým uživatelům mimořádně příjemnou, jednoduše ovladatelnou a nákladově efektivní virtuální pracovní plochu.

Uznávaná jednička v oblasti virtualizace tisku pomáhá vylepšit tisk v prostředí virtuální desktopové infrastruktury (VDI) společnosti Citrix.