Globální strategičtí partneři

Zjistěte, jak spolupracujeme s našimi partnery na vytváření inovativních řešení.

Přečtěte si, jak se společnost Citrix spojila s vůdčími organizacemi svých odvětví, aby mohla dodávat komplexní a optimalizovaná řešení.

Zužitkujte a zrychlete svou digitální transformaci prostřednictvím poradenských, integračních, hostitelských a profesionálních služeb systémového integrátora Citrix a dodávejte inovativní řešení s využitím portfolia produktů Citrix.

Poznejte klíčové technologické partnery, kteří pro bezpečné poskytování aplikací a dat do svých řešení integrují produkty společnosti Citrix.

Prohlédněte si tržiště Citrix Ready

Funkce ControlUp poskytuje řešením Citrix Virtual Apps and Desktops sledování v reálném čase, takže můžete řešit uživatelské prostředí a opravovat ho, stejně jako problémy týkající se výkonu. Funkce ControlUp také pomáhá snížit náklady čas odstávky a zvyšuje návratnost investic vašeho nasazení Citrix.

Jednička v oblasti řízení výkonnosti, která zákazníkům společnosti Citrix pomáhá vytvářet příjemné uživatelské prostředí a zároveň udržet maximálně výkonné služby, které jsou kritické pro poslání společnosti a plnění cíle návratnosti investic.

Flexxible IT, kompletní průmyslové řešení pro virtuální pracovní prostředí, a Citrix mění komplikované projekty VDI v řešení na klíč díky jednoduššímu, rychlejšímu a bezpečnějšímu nasazení, užívání, správě a údržbě.

Společnosti Citrix a HP, Inc. jsou průkopníky na trhu poskytování aplikací a ploch více než 10 let, a staly se tak zakladateli standardů pro produktivitu, mobilitu a cloudová řešení na pracovišti.  

Průkopník v oblasti vizuálního programování se silným zaměřením na superpočítače, mobilní a cloudovou výpočetní techniku, který zrychluje prostředí virtuální infrastruktury ploch (VDI) společnosti Citrix.