Usnadňujeme práci s řešeními Citrix. Více zde.

Globální strategičtí partneři

Zjistěte, jak spolupracujeme s našimi partnery na vytváření inovativních řešení.

Přečtěte si, jak se společnost Citrix spojila s vůdčími organizacemi svých odvětví, aby mohla dodávat komplexní a optimalizovaná řešení.

Zužitkujte a zrychlete digitální transformaci prostřednictvím poradenských, integračních, hostitelských a profesionálních služeb systémového integrátora Citrix a dodávejte inovativní řešení s využitím portfolia produktů společnosti Citrix.

Poznejte klíčové technologické partnery, kteří do svých řešení integrují produkty společnosti Citrix, aby napomohli k bezpečnému poskytování aplikací a dat.

Prohlédněte si tržiště Citrix Ready

Jednička v oblasti řízení výkonnosti, která zákazníkům společnosti Citrix pomáhá vytvářet příjemné uživatelské prostředí a zároveň udržet maximálně výkonné služby, které jsou kritické pro poslání společnosti a plnění příslibu návratnosti investic na maximum.

Kompletní průmyslové řešení pro virtuální pracovní plochy Flexxible IT a Citrix mění komplikované VDI projekty v řešení na klíč díky jednoduššímu, rychlejšímu a bezpečnějšímu zavedení, užívání, správě a údržbě.

Společnosti Citrix a HP, Inc. jsou průkopníky na trhu poskytování aplikací a desktopů už přes 10 let, a staly se tak zakladateli standardů pro produktivitu na pracovišti, mobilitu a cloudová řešení.  

Průkopníci v oblasti vizuálního programování, zapálení především pro superpočítače, mobilní výpočetní zařízení a cloud, kteří zdokonalují zkušenosti s virtuální desktopovou infrastrukturou (VDI) společnosti Citrix.