Společnosti Citrix a Microsoft společně pomáhají podnikům s bezpečnou digitální transformací

Společnosti Microsoft a Citrix už více než 25 let spolupracují na tom, aby jejich produkty byly ty nejlepší. Účinek tohoto partnerství je nesporný. Společnosti Microsoft a Citrix mají 230 000 společných zákazníků a desítky milionů uživatelů, kteří se denně spoléhají na jejich společná řešení.

Díky tomuto silnému partnerství organizace dostávají:

  • nejlepší zabezpečení, škálovatelnost, správu a výkon podnikových softwarů a online služeb,
  • závazek vůči normám odvětví, dodržování organizačních zásad a nové trendy v oblasti cloud computingu,
  • hlubokou integraci se serverovými a desktopovými operačními systémy a nástroji pro správu společnosti Microsoft,
  • společnou vizi pro flexibilní, bezproblémovou a výkonnou výpočetní techniku pro dnešní mobilní pracovní sílu.

Citrix v aplikaci Microsoft Future Decoded

Snižte náklady na IT a zvyšte efektivitu díky bezpečným cloudovým řešením na platformě Microsoft Azure

Partnerství společnosti Citrix se společností Microsoft vám umožní vyhovět nárokům rostoucího počtu pracovníků na základě využití vašeho stávajícího webu Citrix Virtual Apps and Desktops při zřizování aplikací a ploch na platformě Azure. Urychlete svůj přechod na platformu Azure pomocí řešení Citrix SD-WAN pro službu Azure Virtual WAN. Rozšiřte infrastrukturu Azure tak, aby umožňovala synchronizaci a sdílení souborů pomocí řešení Citrix Content Collaboration, a přidejte řešení Citrix ADC na platformě Azure, abyste zvýšili efektivitu cloudové sítě. Nebo si můžete zvolit kompletní model SaaS (software jako služba) prostřednictvím řešení Citrix Cloud na platformě Azure – což je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak nasadit a spravovat technologii Citrix.

Zóna koncových bodů: Citrix a Microsoft 365

Zrychlete přechod na systém Windows 10

Řešení Citrix Virtual Apps and Desktops, které zahrnuje kompletní potenciál Citrix Virtual Apps, umožňuje IT organizacím poskytovat okamžitý přístup k základním podnikovým aplikacím ze zařízení se systémem Windows 10. Řešení Citrix Virtual Apps and Desktops dokáže společně s AppDNA omezit náklady a složitost upgradů, migrací a aktualizací aplikací až o 90 %.

Právnická firma zjednodušuje s pomocí společnosti Citrix přechod na systém Windows 10

Umožněte bezpečnou mobilní produktivitu v cloudu prostřednictvím služeb Office 365

Partnerství společností Citrix a Microsoft umožňuje firmám realizovat a využívat výhody spolupráce a komunikace v rámci služeb Office 365. Zákazníci mohou využívat výhod optimalizovaného prostředí aplikace Skype pro firmy společně s vysokým zabezpečením prostředí infrastruktury virtuálních ploch Citrix Virtual Apps and Desktops (VDI). Citrix Virtual Apps také zákazníkům umožňuje používat plné verze Office 365, včetně modulů plug-in a maker Office, díky kterým mohou zákazníci naplno využít svého předplatného služeb Office 365.

Citrix Content Collaboration rozšiřuje hodnotu Office 365 tím, že uživatelům umožňuje podílet se na spoluvytváření dokumentů, bezpečně sdílet soubory pomocí modulu plug-in aplikace Outlook a zajistit mobilitu stávajících datových úložišť, jako jsou OneDrive a SharePoint.

Využijte digitální pracovní prostředí a rozšiřte podnikovou mobilitu

Jak do svého podnikání začleníte mobilitu a zvýšíte produktivitu? Partnerství společností Citrix a Microsoft nabízí kompletní řešení pracovního prostředí Citrix kombinující technologie Citrix Endpoint Management, Citrix Virtual Apps and Desktops, Citrix Content Collaboration, Citrix ADC a sady Microsoft EMSS a jejich prostřednictvím přináší produktivní uživatelské prostředí s rozšířenými mobilními možnostmi.  Digitální pracovní prostředí umožňuje vytváření jediného, moderního prostředí pro cloudové nebo místní zdroje, jedno prostředí pro všechny potřeby aplikací – virtuální, nativní, webové, SaaS a cloudové.

Verze XenApp a XenDesktop 7.15 LTSR je oficiálně certifikována pro systém Windows Server 2016. Díky tomu zrychluje a usnadňuje poskytování veškerých ploch hostovaných na serverech a aplikací pro systém Windows Server 2016 kterémukoli uživateli kdekoli na světě.  Díky certifikaci verze XenApp a XenDesktop 7.15 LTSR pro systém Windows Server 2016 získáte předvídatelný plán údržby dlouhodobé verze služeb spolu s bezpečnostními a výkonnostními výhodami systému Windows Server 2016.