Snížení nákladů na IT a lepší výkon s cloudovými řešeními VDI na platformě Microsoft Azure

V návaznosti na dlouhodobé partnerství se společností Microsoft nabízí Citrix různé možnosti nasazení VDI pro řešení Citrix na platformě Microsoft Azure – včetně virtuálních aplikací, ploch, dat a sítí. Zákazníci mohou zřizovat úlohy a doručovat je do cloudové platformy Microsoft Azure a snížit tak celkové náklady na IT a zvýšit výkon. Nebo si mohou zvolit nasazení infrastruktury VDI pomocí cloudových služeb společnosti Citrix na platformě Microsoft Azure.

Citrix Virtual Desktops Essentials

Zjednodušte nasazení a správu systému Windows 10 Enterprise na platformě Azure s možností škálování

Další informace

Citrix Virtual Apps Essentials

Poskytujte rychle zabezpečené aplikace z prostředí Azure do kteréhokoliv zařízení

Další informace

Citrix Virtual Desktops Essentials, nová cloudová služba společnosti Citrix navržená výhradně pro platformu Azure Marketplace, zjednodušuje migraci, nasazení a trvalé dynamické škálování systému Windows 10. Protože využívá služby Microsoft Azure, přináší také bohaté možnosti využití uživatelského prostředí. Citrix Virtual Desktops Essentials umožňuje zákazníkům s jednotlivými licencemi na systém Windows 10 Enterprise Current Branch for Business dodávat vysoce výkonné prostředí virtuální plochy Windows 10 z platformy Azure s využitím řešení Citrix Virtual Apps and Desktops.

Další informace o řešení Citrix Virtual Desktops Essentials

Citrix Virtual Apps Essentials, nová cloudová služba společnosti Citrix, spojuje jednoduchost služby Microsoft Azure RemoteApp se zabezpečením podnikové úrovně a rozsahem řešení Citrix Virtual Apps. V rámci rozsáhlé partnerské spolupráce vyvinuly společnosti Microsoft a Citrix novou generaci služby Azure RemoteApp. Nová služba Essentials řešení Citrix Virtual Apps staví na vizi služby Azure RemoteApp společnosti Microsoft. Využívá špičkových technologií řešení Citrix Virtual Apps a poskytuje dodatečné možnosti správy, uživatelské prostředí a funkce zabezpečení.

Další informace o řešení Citrix Virtual Apps Essentials

Společnost Citrix využívá investic společnosti Microsoft do platformy Azure a služby Vzdálená plocha a spouští službu Citrix Cloud – nejrychlejší a nejflexibilnější přístup k nasazování technologie Citrix. Citrix Cloud zákazníkům zjednodušuje nasazení VDI, virtuálních aplikací, ploch a kompletních pracovních prostorů Citrix v jednom či více umístěních prostředků, která využívají platformu Azure.

Řešení Citrix Virtual Apps and Desktops nasazené v Microsof Azure dává IT oddělením flexibilitu při doručování služeb infrastruktury VDI podnikové třídy pro aplikace a plochy systému Windows a výhody cloudové pružnosti. Platforma Azure umožňuje oddělením IT rozšířit a redukovat výpočetní prostředky na vyžádání. Tato pružnost zjednodušuje správu a snižuje náklady, protože zákazníci platí pouze za to, co využijí. 

Nyní si můžete vyzkoušet plně funkční prostředí Citrix Virtual Apps na platformě Azure a doručovat virtuální aplikace jakémukoliv uživateli, do libovolného zařízení a v libovolném místě. Toto řešení VDI přináší veškeré výhody tradičního řešení poskytování aplikací společnosti Citrix v kombinaci s jednodušším nasazením a nižšími náklady na základě využití cloudových služeb Microsoft Azure.

Spravujte data místně, v zabezpečeném cloudovém úložišti spravovaném společností Citrix nebo si vyberte hybridní řešení, které vyhoví vašim potřebám v oblasti právní příslušnosti dat, dodržování předpisů, výkonu a nákladů. Citrix Content Collaboration na platformě Microsoft Azure rozšiřuje možnosti nasazení pro zákazníky, protože jim umožňuje ukládat data v datových centrech hostovaných společností Microsoft po celém světě.

Zajistěte mobilitu podnikových dat pomocí řešení Citrix Content Collaboration na platformě Microsoft Azure

Citrix Cloud na platformě Microsoft Azure představuje nejnovější příklad spolupráce se společností Citrix, která se vždy soustředila na inovace a úspěch našich společných zákazníků a partnerů. Společně jsme definovali kategorii virtuální plochy a nyní spolupracujeme na nových službách Citrix na platformě Azure, které zajistí stejné možnosti v cloudu.
Brad Anderson
Viceprezident společnosti, divize cloudu a podnikových řešení
Microsoft