Snížení nákladů na IT a lepší výkon s cloudovými řešeními VDI na platformě Microsoft Azure

V návaznosti na dlouhodobé partnerství se společností Microsoft nabízí Citrix různé možnosti nasazení VDI pro řešení Citrix na platformě Microsoft Azure – včetně virtuálních aplikací, ploch, dat a sítí. Zákazníci mohou zřizovat úlohy a doručovat je do cloudové platformy Microsoft Azure a snížit tak celkové náklady na IT a zvýšit výkon. Nebo si mohou zvolit nasazení infrastruktury VDI pomocí cloudových služeb společnosti Citrix na platformě Microsoft Azure.

Citrix Virtual Desktops Essentials

Zjednodušte nasazení a správu systému Windows 10 Enterprise na platformě Azure s možností škálování

Další informace

Citrix Virtual Apps Essentials

Poskytujte rychle zabezpečené aplikace z prostředí Azure do kteréhokoliv zařízení

Další informace

Citrix Virtual Desktops Essentials, nová cloudová služba společnosti Citrix navržená výhradně pro platformu Azure Marketplace, zjednodušuje migraci, nasazení a trvalé dynamické škálování systému Windows 10. Protože využívá služby Microsoft Azure, přináší také bohaté možnosti využití uživatelského prostředí. Citrix Virtual Desktops Essentials umožňuje zákazníkům s jednotlivými licencemi na systém Windows 10 Enterprise Current Branch for Business dodávat vysoce výkonné prostředí virtuální plochy Windows 10 z platformy Azure s využitím řešení Citrix Virtual Apps and Desktops.

Další informace o řešení Citrix Virtual Desktops Essentials

Citrix Virtual Apps Essentials, nová cloudová služba společnosti Citrix, spojuje jednoduchost služby Microsoft Azure RemoteApp se zabezpečením podnikové úrovně a rozsahem řešení Citrix Virtual Apps. V rámci rozsáhlé partnerské spolupráce vyvinuly společnosti Microsoft a Citrix novou generaci služby Azure RemoteApp. Nová služba Essentials řešení Citrix Virtual Apps staví na vizi služby Azure RemoteApp společnosti Microsoft. Využívá špičkových technologií řešení Citrix Virtual Apps a poskytuje dodatečné možnosti správy, uživatelské prostředí a funkce zabezpečení.

Další informace o řešení Citrix Virtual Apps Essentials

Společnost Citrix využívá investic společnosti Microsoft do platformy Azure a služby Vzdálená plocha a spouští službu Citrix Cloud – nejrychlejší a nejflexibilnější přístup k nasazování technologie Citrix. Citrix Cloud zákazníkům zjednodušuje nasazení VDI, virtuálních aplikací, ploch a kompletních pracovních prostorů Citrix v jednom či více umístěních prostředků, která využívají platformu Azure.

Řešení Citrix Virtual Apps and Desktops nasazené v Microsof Azure dává IT oddělením flexibilitu při doručování služeb infrastruktury VDI podnikové třídy pro aplikace a plochy systému Windows a výhody cloudové pružnosti. Platforma Azure umožňuje oddělením IT rozšířit a redukovat výpočetní prostředky na vyžádání. Tato pružnost zjednodušuje správu a snižuje náklady, protože zákazníci platí pouze za to, co využijí. 

Nyní si můžete vyzkoušet plně funkční prostředí Citrix Virtual Apps na platformě Azure a doručovat virtuální aplikace jakémukoliv uživateli, do libovolného zařízení a v libovolném místě. Toto řešení VDI přináší veškeré výhody tradičního řešení poskytování aplikací společnosti Citrix v kombinaci s jednodušším nasazením a nižšími náklady na základě využití cloudových služeb Microsoft Azure.

Spravujte data místně, v zabezpečeném cloudovém úložišti spravovaném společností Citrix nebo si vyberte hybridní řešení, které vyhoví vašim potřebám v oblasti právní příslušnosti dat, dodržování předpisů, výkonu a nákladů. Citrix Content Collaboration na platformě Microsoft Azure rozšiřuje možnosti nasazení pro zákazníky, protože jim umožňuje ukládat data v datových centrech hostovaných společností Microsoft po celém světě.

Zajistěte mobilitu podnikových dat pomocí řešení Citrix Content Collaboration na platformě Microsoft Azure