Kontinuita podnikání a zabezpečení aplikací

Zabezpečení společnosti Citrix: Zajištění kontinuity obchodního provozu

Řešte kontinuitu provozu a dostupnosti aplikací a systémů během narušení podnikových činností a kybernetických útoků

Narušujícím faktorům se nelze vyhnout, ale tato narušení nemusejí zpomalovat vaše podnikání. Dobře navržený plán kontinuity podnikání, který zahrnuje kontinuitu služeb IT či zotavení pracovní síly, zajistí nepřetržitou produktivitu pracovníků zodpovědných za vaše podnikání. Pomáhá vás také chránit před finančními ztrátami, poškozením dobrého jména, ztrátou produktivity či narušením vztahů se zákazníky a partnery.

Přestože organizace, jako je ta vaše, vynakládají v úhrnu miliardy dolarů na obranu proti ransomwaru, malwaru a dalším kybernetickým hrozbám, nadále narůstá rozmanitost, objem i sofistikovanost těchto hrozeb. Ukázalo se, že tradiční způsoby zabezpečení podnikových informací nedostačují k odpovídajícímu řešení současných složitých a různorodých hrozeb, přičemž vaše organizace potřebuje silné mechanismy řízení zabezpečení a ucelený, softwarově definovaný zabezpečený prostor.

Webinář na vyžádání

Technický postup pro digitální kontinuitu podnikání

Naučte se snižovat riziko zajištěním bezproblémové provozní kontinuity a dostupnosti systému.

Zaregistrujte se

Seznamte se s nejvýznamnějšími případy využití kontinuity podnikání

Ransomware a malware

Ransomware patří k nejpalčivějším hrozbám, jimž IT v současnosti čelí. Hackeři útočí na organizace všeho druhu prostřednictvím malwaru, jehož účelem je zašifrovat významná data a držet je jako rukojmí až do vyplacení výkupného.

Organizace mohou omezit hrozbu ransomwaru, rychleji obnovit zašifrovaná data a vrátit zaměstnance do práce tím, že budou publikovat virtualizované a odolné prohlížeče a e-mailové klienty v izolovaném prostoru, využívat nástroj Hypervisor Introspection (HVI) k detekci technik ransomwaru, chránit mobilní zařízení před útoky prostřednictvím vytváření kontejnerů, a zajistí bezpečnou a robustní službu synchronizace a sdílení podnikových dat.

Pojďte se podívat, jak vám společnost Citrix může pomoci bojovat proti ransomwaru

Předcházení kybernetickým hrozbám

Kybernetické hrozby a narušení zabezpečení stále narůstají, navzdory rozsáhlému úsilí týmů zabezpečení a odborníků, či dokonce státním zásahům.

Je důležité chránit weby a webové aplikace před známými i neznámými útoky, včetně veškerých hrozeb na úrovni aplikační vrstvy a hrozeb nultého dne. Analytika v reálném čase také správcům pomáhá rozpoznat a řešit problémy týkající se výkonu a zabezpečení v rámci celé infrastruktury.

Účinná obrana proti odmítnutí útoků služeb

Brána firewall pro webové aplikace: Ochrana pro moderní podniky

Kontinuita pracovních sil a zotavení po havárii (BCDR)

Zaměstnanci potřebují odvést svou práci, i když se nemohou dostat do kanceláře – ať už kvůli silné sněhové bouři nebo obyčejným silničním uzavírkám. Oddělení IT může zaměstnancům poskytnout zabezpečený přístup k podnikovým aplikacím a datům z jakéhokoli zařízení a jakéhokoli místa, a tím zajistit nepřetržitý provoz podniku i během narušení.

Havárie pro vás nemusí znamenat přerušení provozu, stejně jako narušení serverů či dodávky elektrické energie nemusí ohrozit celé datové centrum. Vypracování plánu zotavení IT po havárii pomůže zajistit dostupnost a výkon provozu prostřednictvím jakéhokoli síťového připojení a zařízení, a to nejen během přerušení, ale neustále.

Zjistěte, jak Citrix pomáhá chránit váš podnik před narušením

Zjistěte, jak řešení zabezpečení poskytovaná společností Citrix řeší výzvy ostatních zákazníků