Ikona networkingu

Citrix: Recognized as a Gartner ADC Magic Quadrant Leader for 10 years

Zjistěte proč. Získejte zprávu společnosti Gartner pro rok 2016 s informacemi o řešeních ADC.

Read the 2016 Gartner ADC Magic Quadrant Report and learn:

  • How next-generation ADCs compare with legacy products
  • Odlišnosti mezi dodavateli v oboru
  • Key evaluation criteria to guide your decision making process
     

With more than 25 years experience providing secure access to enterprise applications, it’s clear you can rely on Citrix to drive new levels of security and productivity in your organization.

Gartner "Magic Quadrant for Application Delivery Controllers", Analyst(s): Andrew Lerner, Joe Skorupa, Danilo Ciscato and Published: 29 August 2016 ID: G00292902
Gartner does not endorse any vendor, product or service depicted in its research publications, and does not advise technology users to select only those vendors with the highest ratings or other designation. Publikace společnosti Gartner se skládají z názorů výzkumné organizace společnosti Gartner a nelze je vykládat jako konstatování skutečnosti. Společnost gartner se zříká veškerých záruk, ať už vyjádřených či nevyjádřených, pokud jde o tento výzkum, včetně jakýchkoli záruk týkajících se obchodovatelnosti nebo vhodnosti pro určitý účel.
Tento obrázek byl publikován společností Gartner, Inc. jako součást obsáhlejšího dokumentu a měl by být hodnocen v kontextu celého dokumentu. Dokument společnosti Gartner je k dispozici na vyžádání u společnosti Citrix Systems, Inc.