Ikona networkingu

Sítě

Budoucnost se bude odehrávat v cloudu a v sítích

S tím, jak se do cloudu přesunuje stále více pracovních úloh a uživatelé vyžadují další aplikace poskytované formou SaaS, nabývá údržba a zabezpečení těchto připojení zásadně na významu. Uživatelé po celém světě potřebují spolehlivý přístup, ať už jsou na pracovišti, doma nebo v jakékoliv jiné síti. S vylepšením výkonu a zabezpečení sítě získají oddělení IT přehled a kontrolu, které potřebují, když koncovým uživatelům poskytují prostředí, které uživatelé požadují.

Poskytujte aplikace a pracujte s nimi v hybridních a vícecloudových prostředích na základě těchto nových požadavků

Spolehlivý přístup a doručování

Zajistěte uživatelům spolehlivý přístup k aplikacím v hybridních a vícecloudových prostředích

Aplikace a služby jsou čím dál častěji distribuovány mezi cloudy a datovými centry. A uživatelé po celém světě potřebují spolehlivý přístup, ať už jsou na pracovišti, doma nebo v jakékoli jiné síti. Technologie SD-WAN jde nad rámec tradičních řadičů poskytování aplikací a vyvažování zátěže a díky tomu můžete agregovat všechny typy sítí pro dosažení konzistentního uživatelského prostředí bez ohledu na umístění uživatele.

Důvěryhodné zabezpečení

Chraňte svůj webový přístup a infrastrukturu prostřednictvím zabezpečení zaměřeného na lidi

Při přesunu aplikací do cloudu vás obvyklý model zabezpečení sítě „nejdřív připojení, potom ověření“ nechrání před internetovými útoky. K vytvoření zabezpečeného digitálního prostoru, který postaví do centra vaší architektury zabezpečení uživatele, potřebujete řadu technologií. Zatímco brány mohou poskytnout kontextuální přístup a zabezpečení díky ověření uživatelů před povolením přístupu, řadiče ADC, brány firewall webových aplikací a součásti zabezpečené webové brány zase zajišťují ochranu vaší sítě a aplikační infrastruktury před útoky zvnějšku i zevnitř.

Viditelnost a informace

Poskytujte plnou viditelnost a informace prostřednictvím inteligentních analytik

Nasazení samostatných řešení zaměřených na jednotlivé aplikace v hybridním nebo multicloudovém prostředí může být z hlediska zabezpečení a správy složité. Využijte a analyzujte více datových toků z kontrolerů doručování aplikací, SD-WAN a dalších technologií a získejte tak komplexní viditelnost a analýzu aplikací, uživatelů a zařízení v celé síti.

Jak Citrix pomáhá

Síťová řešení společnosti Citrix poskytují naprostou spolehlivost aplikací, abyste se mohli spolehnout na to, že budete mít k dispozici ty nejlepší možnosti a dostupnost zdrojů kdykoliv a v jakémkoliv připojeném zařízení. Nabízíme takovou viditelnost u sítí a IT systémů, která vám umožní řídit a optimalizovat výkon, předcházet hrozbám a zabezpečit soubory, aplikace a zařízení koncových uživatelů.

Prozkoumejte síťové produkty Citrix

Optimalizace sítí poboček a sítí WAN

Citrix SD-WAN

Optimalizace síťových přenosů

Citrix Intelligent Traffic Management

Síťová řešení společnosti Citrix splňují všechny tyto požadavky

  Citrix F5
Networks
HAProxy NGINX Cisco
Viptela
VeloCloud Okta
Základní vyvažování zátěže serverů      
Viditelnost napříč cloudy a analýza uživatelů, sítí a aplikací            
Spolehlivost aplikací, připojení k jakémukoli cloudu        
Zabezpečení aplikací s důrazem na uživatele, například jednotné přihlašování        

Ceny a pocty

Pro každou příležitost týkající se řadičů ADC kdekoli na světě zvažte řešení Citrix

Zobrazit zprávu

Firewall Citrix Web App Firewall je lídrem na trhu v oblasti efektivity zabezpečení, výkonu a nízkých celkových nákladů na vlastnictví (TCO).

Zobrazit zprávu

NetScaler se postupně stal integrovanou a velice důležitou součástí našeho provozu. Nenapadá mě nic, co by jej ke svému provozu nevyužívalo.
Aaron Hutchinson
Webmaster, tým podpory serverové infrastruktury
Ministerstvo dopravy, Washington

Naše strategická partnerství

Prozkoumejte síťové produkty Citrix

Optimalizace sítí poboček a sítí WAN

Citrix SD-WAN

Optimalizace síťových přenosů

Citrix Intelligent Traffic Management