Zrychlete a automatizujte migraci do cloudu

Podniky migrují do cloudu a spolu s tím se objevují nové vzorce síťových přenosů, pro které nejsou tradiční architektury rozlehlých sítí optimalizovány. Přenos cloudového provozu do datového centra prostřednictvím páteřních připojení na dlouhé vzdálenosti je nákladný a zvyšuje latenci, což může mít dopad na výkon aplikací a uživatelům ztížit práci. Abyste eliminovali náklady navíc na údržbu více vrstev zabezpečení v jednotlivých pobočkách, potřebujete nákladově efektivnější a jednodušší model. Potřebujete řešení SD-WAN, které eliminuje latenci a přetížení provozu, protože používá jednodušší správu a inteligentní směrování založené na zásadách.

Další informace

In order to meet security requirements with fewer appliances in the branch, you need data protection around the overlay network with encryption and an integrated multi-zone stateful firewall. With the built-in stateful firewall, Citrix SD-WAN can identify applications and apply polices to each virtual routing domain and limit which apps are available by zone. Tato pobočková brána firewall nahrazuje potřebu samostatné hraniční brány firewall a současně umožňuje přímý přístup k internetu (breakout) z vašich poboček.

Velká část vašich přenosů je vázaná na internet, a proto je vhodné tento provoz zabezpečit tak, aby nebyl nutný přenos do vašeho datového centra nebo abyste nemuseli udržovat brány firewall na pobočkách. Citrix SD-WAN can direct traffic to a next-gen firewall service, such as Palo Alto Networks or Zscaler. Tento centralizovaný přístup poskytuje zabezpečený místní přímý přístup k internetu (breakout) s pokročilou ochranou před hrozbami a lepším prostředím pro práci uživatelů s nejdůležitějšími aplikacemi SaaS na pobočce. Snižuje také náklady a zmenšuje složitost nasazení a správy zabezpečovacích zařízení na pobočkách.

Klíčovým požadavkem pro IT organizace dnes je zajištění spolehlivého a zabezpečeného připojení k aplikacím SaaS co nejblíže k místu, kde se nacházejí uživatelé. Citrix SD-WAN allows you to send trusted SaaS traffic over the local internet connections while sending all other traffic back to the data center. Citrix SD-WAN can identify and classify more than 4 000 applications for fast and secure access to the cloud directly from the branch over local broadband connections.

Citrix podporuje zásady síťového připojení Microsoft Office 365. Citrix SD-WAN provides reliable connections directly from branch locations to the nearest Office 365 front doors using the published Office 365 endpoint URLs and IP addresses. Citrix SD-WAN provides enterprises the ability to do local breakout of trusted, latency-sensitive Office 365 traffic for all their branches simultaneously.

For Office 365 customers who also use Microsoft Azure, Citrix SD-WAN can obtain Office 365 policy settings directly from Azure Virtual WAN via the Microsoft REST API. Předvolby zákazníků pro kategorie přenosů v Office 365 jsou doručeny do zařízení SD-WAN na pobočkách. Citrix SD-WAN leverages these policies to split the traffic locally, provide optimization and then egress to the nearest Office 365 front door.

Learn more about Citrix SD-WAN for Office 365

Produkt Citrix

Citrix SD-WAN

  • Zajišťuje připojení i při současném selhání více sítí
  • Eliminuje latenci a přetížení provozu, protože používá zjednodušenou správu a inteligentní směrování založené na zásadách
  • Poskytuje zabezpečené místní přímé připojení (breakout) k internetu s pokročilou ochranou před hrozbami