Lepší výkon aplikací pro mobilní i vzdálené uživatele a uživatele na pobočkách

Protože stále více uživatelů pracuje mobilně, vznikají požadavky na zajištění výkonnosti aplikací pro mobilní, vzdálené a pobočkové uživatele. Důležité jsou rychlost sítě, spolehlivost a zabezpečení. Tyto parametry jsou nyní velmi napjaté hlavně kvůli bohatému mediálnímu obsahu v dnešních aplikacích, šíření aplikací, zvýšenému počtu uživatelů a velkým videosouborům, které spotřebovávají velkou část šířky pásma sítě. Proto organizace potřebují řešení pro zrychlení aplikací a optimalizaci sítě WAN, aby tak zajistily bezpečnou a spolehlivou výkonnost pro všechny uživatele.

Další informace

NetScaler ADC je navržen pro zjednodušení a optimalizaci práce s aplikacemi. To znamená větší produktivitu, spokojenost uživatelů a efektivitu.

Jak se aplikace přesouvají postupně na web a do cloudů, využívají jako svůj základní protokol TCP/IP, což může vést k výpadkům spojení nebo velmi nízkým rychlostem přístupu k aplikacím. NetScaler ADC optimalizuje činnost těchto aplikací v mnoha typech sítí. Výchozí nastavení optimalizace TCP, kterým se říká profily TCP, mohou být modifikována tak, aby počítala se změnou velikostí oken v rámci TCP nebo selektivním potvrzováním. To zajišťuje maximální objem přenesených paketů a zrychlení doručování aplikací.

NetScaler ADC dokáže rovněž poskytovat multiplexing spojení TCP a SQL, a umožňuje tak vynikající provozní účinnost serveru a databáze. Díky kompresním mechanismům a ukládání datových paketů aplikace do vyrovnávací paměti zajišťuje NetScaler ADC tu nejlepší činnost koncového uživatele pro aplikace v mobilních a cloudových sítích.

Kromě optimalizace aplikací v datovém centru potřebují společnosti optimalizovat také svou kapacitu sítě WAN. NetScaler SD-WAN je efektivní nástroj pro zlepšení výkonu aplikací pro pobočky nebo mobilní použití. Umožňuje organizacím definovat jejich sítě WAN softwarově, poskytuje jim vyšší propustnost, umožňuje dosahovat nižších nákladů a zvýšené spolehlivosti a současně podporuje přesun ke cloudovým aplikacím. Řešení NetScaler SD-WAN může pomocí v následujících oblastech:

 • Virtualizace WAN. Zajišťuje spolehlivé doručení přenášených dat aplikací s vysokou prioritou a současně poskytuje aplikacím větší šířku pásma. Díky možnosti sdružovat několik spojení sítě WAN vytváří NetScaler SD-WAN jediné, zabezpečené logické spojení, a nabízí tak rozšířenou kapacitu sítě WAN, která se dynamicky přizpůsobuje podmínkám v síti. To zaručuje, že aplikace budou během úplných nebo částečných výpadků funkce pracovat na specifickém spojení sítě WAN.
 • Zrychlení aplikací. Optimalizováním přenosů Citrix ICA a replikací úložišť podporuje NetScaler SD-WAN až čtyřnásobek virtuálních aplikací a uživatelů desktopů. Technologie akcelerátoru NetScaler SD-WAN rovněž zlepšuje výkon aplikací společnosti Microsoft, například Exchange, Skype pro firmy a SharePoint, stejně jako jakoukoliv aplikaci postavenou na protokolu TCP.
 • Optimalizace videa. Každý rok roste v podnicích využití videa o 25 procent. Díky svým možnostem práce s vyrovnávací pamětí může NetScaler SD-WAN snížit požadavky kladené na šířku pásma sítě WAN pro interní a externí videoobsah v pobočkových kancelářích.
 • Poskytování služeb pobočkám. Produktová řada NetScaler SD-WAN nabízí vlastnosti zjednodušující činnost IT oddělení v pobočkových kancelářích a umožňuje jim bezpečně nasazovat databázi služby Active Directory v pobočkách s pomocí řadiče domény jen pro čtení.
 • Viditelnost a přehled. NetScaler SD-WAN vám umožňuje monitorovat doručování aplikací prostřednictvím funkcí generování zpráv a měření. Tyto nástroje vám pomohou pochopit výkon aplikací a zlepšit odstraňování poruch a správu šířky pásma, stejně jako zrychlit doručování aplikací.

Pokud jde o výkon aplikací v sítích WAN nebo mobilních sítích s omezenou šířkou pásma, Citrix nabízí řešení pro zrychlení aplikací, zlepšení činnosti uživatele a snížení provozních nákladů. Chraňte své investice do infrastruktury a zvyšte produktivitu mobilních, vzdálených a pobočkových uživatelů pomocí řešení NetScaler ADC a NetScaler SD-WAN.

Zpráva Tolly: NetScaler překonává konkurenci až 4,8krát

Zobrazit zprávu

Produkty Citrix

NetScaler SD-WAN

 • Slučuje několik propojení sítě WAN a vytváří tak jedinou zabezpečenou logickou cestu.
 • Optimalizace a zrychlení sítě WAN s cílem podpořit až 4krát vyšší počet virtuálních aplikací a uživatelů desktopů
 • Snížení požadavků na šířku pásma v síti WAN a zjednodušení IT na úrovni poboček
 • Monitorování, diagnostikování a odstraňování problémů s doručováním aplikací

NetScaler ADC

 • Komprimace dat pro zlepšení procesu doručení a zrychlení aplikací
 • Ukládání často spouštěných souborů do vyrovnávací paměti, odlehčení serverům pro důležitější úkoly
 • Použití technik modifikace pro zlepšení doručení v mobilních sítích s omezenou šířkou pásma
 • Zajištění rychlejšího fungování aplikací a až 20krát vyšší výkon databáze

Podívejte se

Přehled řešení NetScaler SD-WAN

Prohlédněte si přehled řešení NetScaler SD-WAN.

Prozkoumejte

IT na velkou vzdálenost – podpora efektivity vzdálených kanceláří

Prostudujte si článek magazínu Network World a zjistěte, jaká je efektivita řešení optimalizace sítě WAN pro IT prostředí pobočkových kanceláří.