Přechod aplikací na hybridní cloud

Mnoho organizací začíná využívat k migraci aplikací do cloudu hybridní prostředí. Některé aplikace jsou v cloudu, některé zůstávají místně a novější aplikace jsou poskytovány ve formě software jako služba (SaaS) nebo vyvíjeny přímo v cloudu.

Může tak být obtížné zajistit u aplikací dostupnost, výkon a zabezpečení. Citrix NetScaler nabízí řešení pro doručování aplikací, které zjednodušuje nasazení aplikací doručovaných v hybridním cloudu.

Předefinování řešení ADC: Správa doručování aplikací v hybridním prostředí a prostředí s více cloudy

Další informace

Pokud máte aplikace umístěné v cloudu i místně, musíte při jejich sledování kombinovat více nástrojů. Když se pokoušíte řešit problémy uživatelů, může být nákladné a velmi náročné sladit použití a výkon dat napříč těmito prostředími.

Systém NetScaler Management and Analytics System(MAS) vám umožní získat komplexní pohled současně na cloudové i místní aplikace.

Potřebujete mít možnost zvolit si cloud, který nejlépe vyhoví vašim potřebám, aniž by vás omezovala podpůrná infrastruktura zdrojů a nástrojů, kterou nabízí poskytovatel cloudu.

NetScaler je softwarová platforma, kterou je možné nasadit místně i do libovolného cloudu. Díky společnému sdílení kapacity můžete nasadit řešení ADC a zajistit kapacitu tam, kde je nejvíce potřebujete.

Mnoho organizací zavádí strategie více cloudů, které umožňují řídit náklady a řešit problémy s výpadky a odolnost proti chybám.

Když v cloudu dojde k výpadku serveru, dokáže NetScaler ADC přesunout pracovní úlohy na jakéhokoli jiného poskytovatele cloudu nebo do místního řešení.

Připojení k aplikacím v cloudu závisí na spolehlivém připojení ke cloudu. Pro uživatele v pobočkách je tato spolehlivost ještě zásadnější.

NetScaler SD-WAN zlepšuje spolehlivost síťového propojení do cloudu a zajišťuje tak konzistentní uživatelské prostředí na základě spojení internetového připojení s alternativním síťovým připojením, jako je DSL, satelit nebo LTE.

S tím, jak roste počet aplikací SaaS, začíná být nutné omezení počtu firemních uživatelských identit a hesel, která se používají na webu.

S nástrojem NetScaler Unified Gateway můžete získat možnost používat pro všechny firemní aplikace, včetně SaaS, funkce jednotného přihlašování.

Související produkty

NetScaler ADC

  • Zajišťuje doručování aplikací do všech umístění.
  • Přesměruje během výpadku uživatele automaticky a bez jejich vědomí do sekundárního cloudu nebo datového centra.
  • Zajišťuje vysokou dostupnost nejdůležitějších aplikací a služeb.
  • Umožňuje organizacím používat cloudové prostředky jako záložní datové centrum.

NetScaler SD-WAN

  • Slučuje několik propojení sítě WAN a vytváří tak jedinou zabezpečenou logickou cestu.
  • Zajišťuje lepší odolnost proti chybám napříč sítí a internetovými připojeními z pobočky nebo datového centra do cloudu.

NetScaler Management and Analytics System

  • Viditelnost zaměřená na aplikace a analýzy aplikací nasazených v libovolném cloudu 
  • Automatizace služeb doručování aplikací napříč veřejným cloudem a místním nasazením 
  • Podpora vysoké dostupnosti aplikací napříč prostředími s více cloudy

Podívejte se

Webinář: Základní požadavky na automatizaci doručování služeb v hybridních cloudových prostředích

Zjistěte, jak podpořit potřeby doručování aplikací na cestě do cloudu.

Čtěte

Získejte elektronickou knihu – Základní příručka pro výběr správného řešení ADC pro éru digitální transformace

Prozkoumejte

Další zdroje k řešení ADC

Podívejte se na další videa, dokumenty whitepaper a další zdroje informací.

Další krok