Staňte se partnerem společnosti Citrix

Připojte se ke komunitě uznávaných špiček na poli technologií a poskytněte svým zákazníkům prvotřídní nástroje pro zajištění bezpečnosti dat a aplikací. Stanete-li se partnerem společnosti Citrix, vaše obchodní příležitosti se mohou rozšířit o nové lukrativní trhy. Naplánujte, zaveďte a spravujte řešení společnosti Citrix a zvyšte ziskovost – jak svého podnikání, tak podnikání svých zákazníků

Vyberte si vztah, který odpovídá vašim cílům.

Staňte se prodejcem či poradcem nebo hostujte řešení Citrix

Poskytovatel služeb

Poskytujte řešení virtualizace společnosti Citrix, včetně hostovaných desktopů a aplikací, formou pronájmu, předplatného nebo služeb.

Poradce

Získejte si důvěru zákazníků jako odborník na řešení pro mobilní styl práce a získávejte bonusy jako projev za své nasazení a úspěchy.

Partner SaaS

Doporučte naše špičková řešení SaaS pro malé podniky svým zákazníkům a získejte štědrou odměnu za každé kvalifikované doporučení.

Integrátor systémů

Pomozte firemním zákazníkům navrhovat, plánovat a poskytovat inovativní podniková řešení, která jim pomohou plně využít portfolia produktů společnosti Citrix.

Další informace

Nezávislý dodavatel softwaru

Využijte technologie společnosti Citrix při tvorbě svých vlastních softwarových řešení a poskytujte ty nejlepší funkce, výkon a návratnost investic.

Další informace

Partneři pro správu a podporu
 

Distributor

Zajišťuje prodej, plnění objednávek a podporu poskytovatelům řešení a prodejcům společnosti Citrix.

Nabízejte školení
 

Autorizované školicí středisko

Pomozte zákazníkům zvýšit návratnost investic a produktivitu v oblasti IT prostřednictvím školení a certifikací na produkty společnosti Citrix.

Prezentujte kompatibilní řešení

Citrix Ready

Zjednodušte zákazníkům hledání vašich produktů, řešení a služeb tím, že otestujete a potvrdíte jejich kompatibilitu s produkty společnosti Citrix.