Řešení IT ve zdravotnictví

Řešení Citrix pro IT ve zdravotnictví umožňují digitální transformaci, protože umožňují klinickým pracovníkům, kteří se pohybují mezi zařízeními a používají různá zařízení a sítě, okamžitý přístup k informacím o pacientech.

Implementujte centralizované elektronické zdravotnické záznamy (EHR) a zjednodušte tak přístup k elektronickým zdravotnickým záznamům. Dodávejte úplné desktopy nebo jen aplikace na jakékoli zařízení, včetně mobilních pracovních stanic, nízkonákladových tenkých klientů, počítačů, počítačů Mac a tabletů. Citrix umožňuje klinickým pracovníkům používat aplikace v reálném čase způsobem, který je stejně dobrý jako použití místně nainstalované aplikace nebo dokonce lepší.

Mobilní řešení pro zdravotnictví Citrix zdokonalují pracovní postupy na klinikách azapojení pacientů, protože dávají klinickým pracovníkům přístup k citlivým informacím o pacientech z jakéhokoli mobilního zařízení.  Aplikace i data mají všude s sebou, na různých zařízeních i v různých místnostech, a přitom se snižuje počet kliknutí a zbytečných opětovných spouštění aplikací, když si potřebují zobrazit data o pacientovi.

Informační technologie mohou zajistit bezproblémové konzistentní prostředí, které bez ohledu na typ zařízení, čas nebo místo, kde se uživatel nachází, umožňuje přístup k elektronickým zdravotnickým záznamům (EMR) a také k jiným (nikoli zdravotnickým) a obchodním aplikacím. Díky správě jediné bitové kopie může IT oddělení snadno škálovat prostředí a poskytovat nové upgrady či opravy softwaru napříč celou infrastrukturou způsobem, který je pro uživatele transparentní.

Vynuťte dodržování zásad, které definují kontextový přístup k chráněným zdravotnickým údajům (PHI), a vytvářejte auditní záznamy a zjednodušte tak postupy, které umožňují vyhovět normám HIPAA a HITECH a požadavkům pro audity. Řešení Citrix obsahují integrované nástroje pro monitorování, protokolování a vytváření zpráv, které pomáhají IT týmům při řešení aktuálních problémů v souvislosti s dodržováním předpisů i při zjišťování okolností po skončení události.

Řešení Citrix uchovávají chráněné zdravotnické údaje (PHI), data z klinických studií a platební informace pacientů mimo zařízení v datovém centru, kde jsou zabezpečená nejlepším možným způsobem.  NetScaler Unified Gateway konsoliduje přístupové body s použitím detailních zásad řízení přístupu, včetně podpory ověřování nFactor, které pomáhají při dodržování zásad pro chráněné zdravotnické údaje (PHI), a redukuje tak možnost útoku.   

Mějte pod kontrolou přístupová práva dodavatelů a přidružených organizací – poskytněte jim na firemních zařízeních nebo na mobilních zařízeních vlastněných uživateli konkrétní přístup pouze k informacím, které potřebují. Řešení Citrix umožňují rychlé a jednoduché ukončení přístupu. Pro účely vyhovění normám HIPAA se při správném nastavení přístup na mobilních zařízeních nejen ukončí, ale odstraní se také všechna kontrolovaná data, a to bez ohledu na to, jestli je zařízení připojené v síti.

100 %

100 % z 10 nejlepších a největších zdravotnických zařízení ve Spojených státech amerických používá IT řešení Citrix.

Internet věcí v pracovním prostoru pro zdravotnictví

V našem současném prostředí můžeme dodávat systém elektronických zdravotnických záznamů (EMR), diktovací software, zobrazovací nástroje a další funkce tisícům klinických pracovníků a personálu bez ohledu na to, kde se právě nachází. Pokud dojde ke ztrátě nebo odcizení mobilního zařízení, můžeme z něj na dálku vymazat data. Nejlepší na tom je, že pro koncového uživatele to všechno probíhá zcela neznatelně. Většina uživatelů vůbec neví, jak se to děje, jenom ví, že to funguje.
Linda Shanley
Viceprezidentka a ředitelka pro IT
Nemocnice a zdravotnické středisko Saint Francis

Další krok