Řešení pro poskytovatele služeb

Poskytovatelé cloudových služeb

Společnost Citrix poskytuje osvědčená cloudová řešení umožňující poskytovatelům cloudových služeb různých velikostí flexibilně a rychle dodávat na trh inovativní a cenné služby. Získejte potřebnou automatizaci a integraci a zároveň snižte výdaje využitím stávajících investic do infrastruktury. Řešení Citrix zahrnují orchestraci cloudu, škálovatelnost a optimalizaci sítě a virtualizaci infrastruktury.

Prozkoumejte řešení pro poskytovatele cloudových služeb

Poskytovatelé komunikačních služeb

Aby si poskytovatelé komunikačních služeb mohli zachovat konkurenceschopnost, musí neustále zlepšovat mobilní služby pro předplatitele a zvyšovat příjmy z datových služeb. Řešení Citrix umožňují poskytovatelům služeb optimalizovat poskytování síťových služeb a aplikací. Společnost Citrix vám může pomoci začít používat nové technologie, jako jsou například virtualizace síťových funkcí (NFV), automatizované sítě a datová centra.

Prozkoumejte řešení pro poskytovatele komunikačních služeb

Poskytovatelé řízených služeb

Poskytovatelé řízených služeb (MSP) poskytují aplikační, síťové a další IT služby založené na místním nebo cloudovém doručování s využitím cenových modelů průběžného financování. Díky infrastruktuře hostingu Citrix mohou poskytovatelé řízených služeb vytvářet služby pro podniky včetně hostovaných aplikací a desktopů, správy mobility a datových služeb podporujících věrnost zákazníků a zvyšujících průměrný příjem na uživatele (ARPU).

Další informace o hostingu aplikací a desktopů