Překročte hranice infrastruktury virtuálních desktopů (VDI)

Poskytujte zabezpečené Windows desktopy a aplikace s více než jen VDI zařízením

Infrastruktura virtuálních desktopů (VDI) nabízí důležité výhody pro IT včetně zlepšeného zabezpečení a centralizované správy desktopů, avšak schopnost zabezpečeným způsobem přistupovat ke vzdáleným desktopům se systémy Windows nebo Linux dnes již organizacím nepostačuje. Požadavky kladené na IT vyžadují rozvinutější přístup. Organizace musí optimalizovat způsob práce koncového uživatele, a zvýšit tak míru přijímání, maximalizovat možnosti díky minimalizaci počtu spravovaných konzolí a zajistit bezpečnost citlivých dat – i v programech BYOD, kde zaměstnanci přistupují k aplikacím a datům z vlastních zařízení.

Podívejte se, jak snadné je spuštění virtuálního desktopu se systémem Windows 10.

Další informace

Citrix XenDesktop poskytuje výhody jdoucí za hranice standardních řešení VDI a poskytuje plně funkční virtuální desktopy systému Windows nebo Linux a rovněž aplikace, které zaměstnanci potřebují k udržení produktivity. Virtuální desktop poskytnutý řešením XenDesktop vypadá stejně jako lokálně instalované desktopy – i v případě náročných aplikací, jako jsou 3D CAD nebo návrhové aplikace.

XenDesktop poskytuje vzdálený přístup k počítači a okamžitě nabízí výhody virtualizace desktopů bez potřeby je migrovat do datových center. Uživatelé získají zabezpečené, vysoce kvalitní a přímé spojení s jejich kancelářskými počítači.

S funkcemi DesktopPlayer rozšiřuje XenDesktop výhody virtualizace desktopů pro zaměstnance, kteří musí pracovat z libovolných míst, včetně práce offline, a to tím, že jim umožňuje pracovat v nepřipojeném stavu, aby byli vždy produktivní.

XenDesktop VDI spojuje výhody výhody uživatelské personalizace infrastruktury virtuálních desktopů s účinnou správou jediné bitové kopie. Cílem je poskytnout řešení virtualizace desktopů, které splňuje potřeby uživatelů i správců IT. Na rozdíl od tradičních nasazení VDI mohou správci snadno a centrálně spravovat své hlavní bitové kopie a současně poskytovat uživatelům přizpůsobené možnosti práce s desktopem.

XenDesktop umožňuje také automatizované poskytování desktopů tenkých klientů, a tím zjednodušení správy bitových kopií malých a velkých nasazení virtuálních desktopů a virtuálních serverů. Poskytování tenkých klientů snižuje náklady a složitost VDI a velikost sdíleného úložiště pod hodnotu, kterou vyžaduje běžná správa lokálního počítače.

Vrstvení aplikací Citrix Citrix výrazně zjednodušuje správu aplikací a operačních systémů tím, že umožňuje spravovat aplikace a operační systémy jako jednotlivé vrstvy. Díky této jedinečné službě Citrix Cloud může oddělení IT efektivněji a bezpečněji doručovat vrstvy aplikací, desktopů, dat a operačních systémů místně nebo od předních dodavatelů veřejných cloudů.  Technologie vrstvení aplikací „vytváří kontejnery“ pro desktopové aplikace jako virtuální disky, a tím zajišťuje jejich bezchybné doručení koncovým uživatelům bez nutnosti instalace a poskytuje oddělení IT efektivitu jednorázové přípravy balíčku a jednorázové aktualizace.

Produkty Citrix

XenDesktop

  • Nabízí stálé virtuální desktopy systémů Windows nebo Linux, které lze plně přizpůsobit, a uspokojit tak potřeby vašich nejnáročnějších uživatelů – kdykoliv na kterémkoliv zařízení.
  • Jedná se o levné, zajištěné virtuální desktopy, které sdílí mnoho uživatelů, aby bylo možno poskytovat všechny výhody virtualizace desktopů a současně maximalizovat možnosti řízení IT a zajistit zjednodušenou správu.
  • Také je zajištěna shoda s normou FIPS 140-2 a certifikace Common Criteria, aby byly splněny nejvyšší standardy zabezpečení ve vašem oboru.

Podívejte se

Odvažte se porovnat

Jak dobrá je odezva vaší desktopové aplikace VDI prostřednictvím sítě WAN?

Čtěte

VDI a ještě více

Používejte jediné řešení od jednoduchého VDI až po dodání systému Windows, SaaS a webových aplikací na vyžádání.

Prozkoumejte

Přístup odkudkoli s VDI

Zdravotnické středisko nasazuje zjednodušený systém elektronických zdravotnických karet na tisíce pracovních stanic