Upgrade na Windows 10

Omezte problémy a složitost migrace na systém Windows 10 díky virtuálnímu desktopu.  

Zaměstnanci přecházejí v rekordních počtech na Windows 10 a správa a provádění řízeného přechodu na jiný OS již není v rukou podnikových IT oddělení. Podniky musí zformulovat strategii pro udržení produktivity a poskytovat zaměstnancům podporu bez ohledu na zvolené koncové zařízení a operační systém.

Podívejte se, jak snadné je spuštění virtuálního desktopu se systémem Windows 10.

Přijměte systém Windows 10. Zjednodušte aktualizace operačního systému.

Stáhněte si sadu pro migraci na systém Windows 10 a zjistěte, jak zjednodušit přechod na nový operační systém teď a aktualizace v budoucnu.

Další informace

Ať chcete provést upgrade na systém Windows 10 ještě dnes nebo ho teprve plánujete, Citrix společně se společností Microsoft vám mohou s přechodem na systém Windows 10 pomoci. Virtualizace aplikací XenApp a XenDesktop a řešení VDI zajišťují zaměstnancům rychlost na jakémkoli zařízení a zároveň udržují produktivitu prostřednictvím aplikací a desktopů vlastněných a podporovaných společností před, během a po přechodu na systém Windows 10 podporovaném podnikem.

Aplikace běží z datového centra, ne v koncovém bodě, takže nevznikají problémy s kompatibilitou OS. IT oddělení poskytuje uživatelům potřebnou flexibilitu a zároveň ponechává podporované aplikace, desktopy a data v bezpečí v datovém centru.

Zásadně zjednodušte přechod na jiný OS díky centralizaci doručování nových virtuálních desktopů Windows 10 všem zaměstnancům současně se zjednodušením správy a budoucích aktualizací. Díky VDI mohou vaše zařízení se systémem Windows 10 rychle a snadno poskytovat uživatelům to, co požadují, a zároveň zachovat kontrolu nad migrací.

Díky pokročilé analýze kompatibility aplikací a opravě konfliktů zákazníci jasně vidí, které aplikace budou v systému Windows 10 a prohlížeči Edge fungovat, a také všechny závislosti aplikací a způsoby řešení problémů. XenApp a XenDesktop dokážou společně s AppDNA omezit náklady a složitou správu aplikací až o 90 %.

Produkty Citrix

XenApp a XenDesktop

  • Umožňují IT organizacím poskytovat okamžitý přístup k základním podnikovým aplikacím ze zařízení s Windows 10.
  • Dokážou omezit náklady a složité upgrady aplikací, přechody a aktualizace až o 90 %.
  • Umožní rychlé nasazení virtuálních desktopů Windows 10 s centrální správou

Podívejte se

Zdravotnické organizace zavádějí systém Windows 10 bez prostojů

Zjistěte, proč si společnost Allegro Pediatrics vybírá pro zavedení nových zařízení se systémem Windows 10 pro své zaměstnance XenApp a XenDesktop.

Čtěte

Zjednodušení přechodu na systém Windows 10 a mnohem více

Systém Windows 10 je zde a je nastaven tak, aby zajistil nejrychlejší přechod mezi OS v historii. Jste připraveni?

Prozkoumejte

Přejděte na systém Windows 10

Zjistěte, jak a proč implementovat systém Windows 10 jako virtuální desktop včetně výhod, možností a vylepšeného uživatelského prostředí.